עשרת המובילים בנטפליקס ישראל

עשרת המובילים בנטפליקס ישראל דירוג יומי 

איל מעבירים את הזמן בבית ? צופים במסך הגדול של הסאמרט טיוי בסדרה אחרי סדרה עם תרגום מובנה לעברית ומדלגים בין ערוצי השידור אולי נמצא משהו מעניין לראות. אתר הסדרות של ישראל מביא לכם את רשימת עשרת המובילים בנטפליקס ישראל בואו נראה ממה תופתעו

מכשפת 10 פרקים עונה 1 

‏נימואה, מורדת צעירה בעלת כוחות מסתוריים וחרב אגדית, חוברת לשכיר החרב ארתור כדי להציל את אנשיה. רוצים להעביר כמה ערבים שקטים בלי יותר מדי מחויבות ומעורבות , עם אפקטים מדהימים וגם דיאלוגים מצחיקים אז זו הסדרה בדיוק עבורכם. עבור הדור שלי שגדל על ספרי המתח של אניד בלייטון זה מרענן רשמי לקיץ 2020.

הצד האפל של התשוקה ‏ ‏‫18 פרקים‏ עונה 1

אלמה, אישה נשואה, יוצאת לסוף שבוע שמתחיל בתשוקה, נגמר בטרגדיה, וגורם לה לפקפק בכל האנשים שקרובים אליה. עם גולשי האתר אני יכול לחלוק שאהבתי כל פרק ואת קו העלילה. אין הרבה רגעים משמעממים או קטעים שאתה לא מבין למה צלמו אותם כמו שקורה בלא מעט סדרות דומות. הסדרה הופקה במקסיקו ומה אכפת לי אני כבר יודע את הפה מנרקוס מקסיקו .

פאודה עונה 3 10 פרקים כל מילה מיותרת 

כמה כתבנו על הפער בין טהרן לצפייה ישירה לבין פאודה עונה 3 שבה הסוכן דורון קביליו מגיע לשיאים חדשים שלא מפריעים להתקדם לעבר פאודה עונה 4 . בעונה הראשונה הסוכן הישראלי הבכיר חוזר לאקשן בכדי ללכוד מחבל פלסטיני שחשב שחיסל. חזרתו מפעילה שרשרת אירועים שמסתיימת בהפתעה ובעונה השלישית מרדף חוצה רשויות אחרי מי שכבר אין לו סיכוי מול מי שרוצה להשאיר סיכוי.

MILF צפייה ישירה נטפליקס ‏‫1 שעות 42 דקות‏

הסרט משנת 2018 מצא את עצמו ברשת לא מעט בזכות מיעוט הסרטים החדשים על המסך . העלילה מתרחשת בדרום צרפת אחד המקומות הכי רומנטיים בעולם . שלוש חברות טובות באמצע שנות הארבעים לחייהן מתמודדות עם אובדן ושיברונות לב, עם חוט הלב ועם פוסט משבר גיל הארבעים . תיכנו פופקורן ומים זה אחלה סרט להעביר אתו את הערב במיוחד כאשר שנינו ביחד וכל אחד לחוד.

ג'וני אינגליש 3.0 כבר היינו בסרט הזה 

סרט משנת 2018 מיסטר בין הלו הוא רואן אטקינסון מצליח להחזיק מסך כמעט שעה וחצי בעלילה של איך לא מתקפת סייבר  , כיאה לרוח התקופה ולא תמהוני בלונה פארק , כל הסוכנים החשאיים הם עכשיו מדויות ציבוריות ויאללה לסרט הבא . העיקר שיש עוד סרט קומדיה מומלץ לצפייה.

משמר האלמוות סרט חדש לצפייה ישירה 

‏אין קולנוע ואין קופונים של כרטיסי אשראי אבל יש מסך קטן והסרטים משנים מקום. במיוחד כאלה סרטים על 4 לוחמים בני אלמוות שמגלים אחות נוספת ואני שואל את עצמי מי יושב וכותב עלילות כאלה. יותר טוב לזמר את שלושה חברים יצאו לדרך . עזבו אתכם.

ברוקלין תשע-תשע שוטרים כמו פעם 6 עונות 

‏הסדרה מ 2013 היא תחליף ראוי וראשון מסוגו לסדרה המעולה משמרת שלישית מהעשור הקודם. אפשר לשבת מול המסך ולראות עוד פרק ועוד פרק ולא נמאס. שמצליח אז מצליח. מכוונת בעיקר למי שאוהב סדרות משטרה סטייל ניו יורק עבורי משלימה את חוק וסדר. שווה כל רגע ושלא ייגמר לעולם .

התכניות על פי דירוג נטפליקס אשר נשלח באמצעות דואר אלקטרוני למנויים עשרת המובילים בנטפליקס ישראל תרגום מובנה עברית אתר הסדרות של ישראל המלצות ספוילרים תרגום המלצות לצפייה ישירה עשרת הגדולים הנצפים ביותר בישראל נטפליקס