דור 5 פלאפון מכשירים חבילות גלישה

דור 5 פלאפון מכשירים חבילות גלישה

ישראל מתרגשת במהירות גבוהה. חברת פלאפון פלוס השיקה את רשת דור חמש הנקראת 5G ומבטיחה מהירויות גלישה והפעלת יישומים עסקיים ברמה שטרם הכרנו. יצאנו לבדוק את רשת דור 5 ישראל מכשירים איפה יש קליטה

דור 5 פלאפון מכשירים חבילות גלישה

דור 5 פלאפון מכשירים חבילות גלישה

מה זה דור 5 

הרשת החדשה 5G אמורה לספק רשת סלולרית מהירה באינטרנט על מנת לעמוד בדרישות היישומים המתקדמים לתעשייה בריאות וחינוך. מכיוון ש- LTE דור 4 נמצא כבר בשימוש נרחב ברחבי העולם ו- LTE-Advanced , דור הביניים בין דור חמש ל ארבע , פועלת באזורים שונים בעולם , הדור החמישי אמור לספק מהירויות גבוהות ותקשורת בקיבולת גבוהה גם עבור כמות מכשירי הסלולר הבלתי נתפסת בעולם ובישראל וגם עקב דרישת היישומים המתקדמים בעולם ולשנות הצורה בה אנו מתייחסים לאינטרנט סלולרי בעסק ובחיים.

האם צריך להחליף מכשיר מדור 4 

התשובה היא לא. כל עוד אתם גולשים ברשת של דור 4G אין צורך להחליף. תקן דור 5G אמור לעבוד לצד התשתיות הקיימות ולא להחליף אותן לגמרי , לא לפני סוף העשור הנוכחי. אם ניקח בחשבון שכיום דור 4 מספק חבילות גלישה ללא הגבלה ושיחות עם SMS הריי שייקח זמן עד אשר ששוק הסלולאר בישראל יצניע את מכשירי דור 4 ואת הסמרטפונים שנרכשו במבצעים או ישירות ברשתות למכשירי חשמל.

האם טכנולוגיית 5G פותרת בעיות קליטה של אינטרנט חלש ?

על פי מומחים בעולם , זה נכון שטכנולוגיית 5G תשפר את החיבור הסלולרי עם מהירות גלישה משופרת ומהירה יותר אך חסימות שונות ובעיות קליטה לא ייפתרו לחלוטין . אפילו בעולם 5G, ישנם מספר מכשולים שיכולים להפריע לאיכות הסלולרי שלנו , אפילו בחבילה ללא הגבלה .

מודעות גוגלsamsung s20 ultra 5g מחיר

מדובר במרצדס של המכשירים , כך טוענים חובבי המותג. עם מערכת הפעלה Android 10.0 מהירות מעבד 8 ליבות - Exynos 990 וגודל מסך 6.9 אינץ מסך מדהים עם רזולוצייה 3200x1440 ולא פחות  4 עדשות צילום  12MP + 48MP + 108MP +עומק שנותנות תחושה של אולפן צילום. המחיר של ultra 5g נע סביב 4,650 שקלים ואצל חלק מהספקים הוא אזל מהמלאי מהר. לפני הקנייה בצעו השוואת מחירי סלולר כי חלק מהספקים מציעים גם ערכת גיימרים ו 3 שנות אחריות של היבואן המורשה.

xiaomi mi 10 5g חוות דעת

אני צרכן של שיאומי. כבר שנים שאני מתחדש בדגם האחרון שלהם בכל פעם שהוא יוצא לשוק. כמקובל המחיר שלו חיותר נמוך ממותגי הפרימיום של הטלפונים החכמים ואפשר למצוא בטווח מחירים שבין 2550 שח עד כ 3000 שח תלוי באבזור הנלווה.  שיאומי מותאם דור 5 מדיע עם מסך 6.67 אינט שטווח מערכת הפעלה Android נפח אחסון פנימי 256GB  ומעבדKryo 585 + Kryo 585 + Kryo 585.