בדיקת מהירות אינטרנט בזק הוט סלקום כל החברות

בדיקת מהירות אינטרנט בזק הוט סלקום כל החברות

כמה פעמים קרה לכם שישבתם בבית מול הסמראט טיוי או מול המכשיר טלפון והאינטרנט פשוט לא זז. זה קורה לא מעט בישראל בעיקר בגלל עומס הגולשים על התשתיות והמרחק בין נקודות האינטרנט למכשיר ולראוטר בבית. כעת תוכלו לבצע בדיקת מהירות אינטרנט לכל מכשיר ולכל רשת WIFI

בדיקת מהירות אינטרנט בזק הוט סלקום כל החברות

בדיקת מהירות אינטרנט בזק הוט סלקום כל החברות

Provided by Meter.net

ממה מושפעת מהירות הגלישה למה האינטרנט שלי איטי כל כך

יש לא מעט גורמים לאיטיות של האינטרנט שלנו . לא שנה איזו חבילה נרכוש , אם זה יהיה תשתית של בזק או הוט , בסופו של דבר ישנם גורמים אובייקטיביים שבגללם לא נוכל למצות את מלוא המהירות של החבילה. אפשרות אחת לפתרון היא מעבר לסיב אופטי או להמתין לתשתיות 5G כאשר דור חמש של הסלולרי יהיה כאן , בכפוף לחבילות גלישה והמחיר של חבילת גלישה ללא הגבלה .

במידה והאינטרנט נתקע אפשר להתקשר לספק השירות , ייתכן שביצוע ריסטרט לראוטר יכול לסייע ואולי גם איפוס של החומרה יחד עם תמיכה של אינטרנט תעזור לכם שלפר את המהירות.

חומרה לא מעודכנת

סוג החומרה בה אתה משתמש, גיל ההתקן, מערכת ההפעלה, דפדפן האינטרנט, כרטיס ממשק הרשת (NIC) ויישומים אחרים הפועלים במכשיר שלך משפיעים על מהירויות ההעלאה וההורדה.

קשרים איטיים בין הרשת  לאתרים בהם אתה מבקר

ברגע שהתקשורת שלך עוזבת את רשת הסיבים, לא נוכל להבטיח שתקבל מהירויות מרביות כתוצאה מתעבורה כבדה או עיכובים ניתנים להפניה מחדש בכל עת.

 גלישה בזמני השיא כולם על אותו קו 

הביצועים הנובעים מגורמים חיצוניים עשויים להיות נמוכים יותר במהלך זמני השימוש בשיא, אשר בדרך כלל נופלים ברשת בין השעות 19:00 ל- 23:00 באזור הזמן המתאים לכם.

הווידאו מקבל עדיפות ברוחב הפס על פני העברת נתונים

אם הפעלת אפליקציית צפייה ישירה או טלוויזיה חכמה  , מהירות הגלישה ורוחב הפס יוזרם לווידיאו , וזרם הנתונים יכול להשתמש רק בכל רוחב הפס שנותר.

הפסד מנות רוחב פס ופוטנציאל מהירות

בדומה לצינור מים שיש בו חור כך גם לתשתית אינטרנט מהיר יש הפסדי פוטנציאל .  לאובדן מנות יכול להיות מספר גורמים שונים, כולל עומס ברשת, חומרה לקויה, ביצועי התקנים גרועים או נוכחות של באגי תוכנה.

בדיקת מהירות אינטרנט בזק סלקום הוט לחצו לבדיקה באמצעות יישום meter.net