גלקסי נוט 20 מחיר מבצעים השוואות

גלקסי נוט 20 מחיר מבצעים השוואות

התרגשות גדולה ! מכשיר הדגל של סמסונג Galaxy Note 20 נחת בארץ לקראת השקת דור 5G ומעורר התרגשות בקרב חובבי גאדג'טים ומקצועני סמרטפונים. יצאנו לבדוק כמה יעלה גלקסי נוט 20 מחיר , בדקנו את המפרט הטכני ובעיקר חפשנו מבצעים על Samsung חדש .

המחירים והמבצעים נכונים ליום פרסום הכתבה על פי אתרי האינטרנט של המציעים.  

גלקסי נוט 20 מחיר מבצעים השוואות אתר הסלולר

גלקסי נוט 20 מחיר מבצעים השוואות אתר הסלולר

מה ההבדל בין note 20 לבין Note 20 Ultra

קודם כל נעשה קצת סדר. המכשיר החדש הגיע לארץ בשתי מהדורות.

אז קודם כל שלא יהיה לכם , מדובר בשני המכשירים הכי טובים שיש כיום לסמסונג. מבין השניים דגם ה- Ultra הוא דגם הפרימיום.

לדגם ה Ultra אפשרויות אחסון נוספות וחריץ כרטיסי microSD  אבל הנה עוד כמה הבדלים בין דגמי האולטרא החדשים :

הבדל בגודל מסך נוט 20

מסך אולטרה 6.9 אינץ  AMOLED  QHD; 120Hz  לעומת מסך 6.7 אינץ  AMOLED  FHD; 60Hz  כך שאם תשאלו את שממש מבין במסכים או איזה גיימר רציני אז אין ספק שהוא לקוח אתו את האולטרה ומשאיר את הנוט 20 הרגיל בחנות. 

לגבי גודל המסך , יש משתמשים שעבורם זה הבדל ענק. אם אכפת לכם מהרזולוציה ומיקסום כל היתרונות של S Pen בתצוגה גדולה אז ל 0.2 אינצצ יש חשיבות ענקית מבחינתכם.

סמסונג נוט 20 מחיר השוואה מול גלקסי נוט 20 אולטרה מחיר

בין שני המכשירים קיים פער של כ 1000 שח , שוב תלוי במבצע , באביזרים הנלווים ומספר התשלומים. בהפרש המחיר תוכלו למשל רכוש מכשיר נוט 9 שיאומי. 

הוט מובייל מחיר 3279 שח עבור SAMSUNG Galaxy Note 20 ואילו מחיר נוט 20 אולטרה 4279 . ברכישת מכשיר תקבלו גם מכונת קפה של נספרסו. 

בחנות האינטרנט של סאני המבצע מעט שונה , ברכישת אחד המכשירים Galaxy Note20 או Note20 Ultra ניתן לרכוש Buds Live במחיר 399 שקל בנוסף למתנות הנלוות.  מה המחיר ?  האולטרה במחיר 4499 שח מגיע עם משטח טעינה UV + מגן מסך + כיסוי אחורי במתנה!  וה note ללא האולטרא יעלה רק 3529 שח כולל מגן מסך + כיסוי אחורי במתנה!

 

הגלקסי נוט 20 והגלקסי נוט 20 הגיעו לחנויות ברחבי הארץ, כאשר חלק מהן מציגות הטבות שונות לרוכשי המכשירים – מאחוריות מורחבת, ועד זוג אוזניות במתנה