המירוץ למיליון פרק 4 צפייה ישירה עונת אולסטארס

המירוץ למיליון פרק 4 צפייה ישירה עונת אולסטארס

זה היה קרוב, קרוב מאד, שזוג אחד מהוותיקים במירוץ למיליון ימצא את עצמו בדרך הביתה כבר בהדחה הראשונה. וובה ואלה מצאו את עצמם נופלים בשירים מזרחיים ולמזלנו הרב סוף טוב הכל טוב. עכשיו אנחנו מוכנים לראות את המירוץ למיליון פרק 4 צפייה ישירה עונת אולסטארס. יאללה ג'ונגל. צפו בוידאו בסוף העמוד ⇓

המירוץ למיליון פרק 4 צפייה ישירה עונת אולסטארס

המירוץ למיליון פרק 4 צפייה ישירה עונת אולסטארס

מלכת השושנים ומלכת המודחים של המירוץ למיליון 2020 אולסטארס

מי היה מאמין שדווקא על שירים מזרחיים אפשר היום לעכב אנשים בדרך לנקודת הסיום. אבל מה לעשות אם אתה מגיע מאוקראינה וכנראה זמרי פופ מזרחיים זה לא ממש מה שאתה שומע בנוביגוד שלך. אז שמי שלא מחמיץ את המירוץ למיליון עונה 8 לצפייה ישירה כבר יודע ואנחנו נזכיר למי שלא. הנה רשימת שלושת הראשונים בפרק ההדחה:

  1. אביתר וליאן
  2. יעל ויוסיאל
  3. אסף ונתא

המודחות הראשונות הן רותי ומיכל. זה היה סוג של ידיעה מראש. מתחרות שהסלוגן שלהן הוא בסגנון אנחנו לא טובות בזה לא יכולות לנצח את המירוץ. אבל מה לעשות כמו בסיבובים הראשונים של ליגת האלופות צריך קבוצות שיודחו בהתחלה וייתנו פייט לקבוצות הגדולות. אחרת מה? ישר נגיע לפרק הגמר של המירוץ. אז מתי נהנה מצמדים מדליקים ומצחיקים כמו וובה ואלה או יעל ויוסיאל הבני דודים הכי אחוקים על המסך.

פרק 4 הזוגות של המירוץ למיליון 2020 מגיעים לגונגל

זוכרים את השיר של דורי בן זאב על הלמון טרי? אז הנה הגעתם כמו גדולים. אני לא יודע למה אבל השיר הזה עולה לי בראש מהרגע שעלה המסך הסיפור של פרק 4 המירוץ למיליון 2020. כי בגונגל אתה לא יודע מאיפה ייפול עליך הפרי, מאיפה יקפוץ עליך איזה קוף ואיזה עצבים יש לך אחרי כמה ימים של מירוץ וזוגות שכל אחד מהם יכול לזכות במיליון בעונה הכי טובה עד היום.

וידאו בסוף העמוד הקטעים הכי מוצלחים

ויש עוד זוג שכדאי לשים אליו לב: אן וירדן. הם יכולות להגיע לשלבים המוקדמים. בעיקר הודות לנחישות ולדינמיקה בין שתיהן. שימו לב צופים ערוץ 13 לצפייה ישירה, יש לנו מועמדים להפתעה.

אתם כבר בטח יודעים שאני מחזיק אצבעות לוובה ואלה המקסימים. אז במקום אחת שתיים שלוש נתחיל את הספוילר לפרק 4 עם Один два три !

הזוגות נוחתים ביים הפיליפינים המדהימים. הם המומים. אבל בנחיתה יש זוגיות שיכול להתערער בגלל כל מיני דברים קטנים. כמעט כמו שנופלת זוגיות של פרק אלף. על שטויות. עכשיו לך תפסיד את המיליון. אנשים מתחילים לגלות בעיות במקרים כאלה, כמו בטירונות, כמו במרוץ למיליון העיקר לא ליפול מהקורה ולהיות שמח כי עוד משלמים מס שלילי .

אלה ווובה כועסים: "שתתקלקל לו החומצה ההיאלורונית בשפתיים"