אהבה חדשה ערוץ 13 לצפייה ישירה

אהבה חדשה ערוץ 13 לצפייה ישירה

דווקא עכשיו ודווקא בימים של ריחוק חברתי ערוץ 13 רשת עולה עם סדרה חדשה שבה 4 רווקות מבוקשות מחפשות אהבה חדשה ערוץ 13 לצפייה ישירה ואולי כולן או אחת מהן תזכה להכיר את אהוב חייה תבנה אתו משפחה ולא תגיע לסדרה המתחרה חתונה ממבט ראשון בערוץ 12. מוכנים, היכון, צא לדרך.

אהבה חדשה ערוץ 13 לצפייה ישירה

אהבה חדשה ערוץ 13 לצפייה ישירה צילום מסך רשת

לרווקה מצליחה דרוש רווק מוצלח לא פחות 

תופעת הרווקות והרווקים בתל אביב שמסתובבים במעגלים חברתיים , שלא להגיד מבוכים חברתיים ללא תוחלת היא ידועה ונדונה לא מעט ברשתות החברתיות. לפני הקורונה יכול למצוא לא מעט ביטויים לשאיפה הזו למצוא את האחד. אתרי הכרויות ממוקדי מטרה, קורסים להכרות רצינית עם גברים, מעגלים חברתיים מלאכותיים להכרות למטרות רציניות ובקיצור כל דרך שתגיש את הגבר לטבעת.

אבל היום דבר איום, אבל היום מצב כתום, איך אפשר להתחייב לגברת אחת שעסוקה בקריירה ושכחה שגם גבר סופר מודרני רוצה לחזור לארוחת ערב נורמלית. טוב בטח חלק מכם יגידו שזה הרבה יותר עמוק מתיאור שלי, אבל מה שטוח שהתכנית החדשה של ערות 13, אהב חדשה לצפייה ישירה תפתח לנו חלון לעולם הרווקות התל אביביות, אלו שעברו את גיל 30, בנו קריירה מצליחה, הן יפות, הן מחוזרות אבל כאן זה נגמר. בעל ( בו זוג או מה שזה לא יהיה ) לא מופיע באופק אבל תכנית חדשה בערוץ 13 כן.

אז מה חדש בתכנית הרווקות של ערוץ 13 

אם בתכניות אחרות אתם קודם כל מתחתנים, או קודם כל נפרדים ורק אחר בודקים עם בדיוק יש לכם עסק הפעם הרעיון הוא קצת אחר. כל רווקה תקבל דירה משלה, בתל אביב, איך לא. על בדלת יתדפק לו גבר לא מוכר, אותו בחרה ההפקה, והם יעברו לגור ביחד 3 ימים. לאחר השהות המשותפת כל אחת תהיה חייבת להחליט – אני נותנת לו צ'אנס או מתקדמת הלאה לעוד אחד, לגבר הבא. כי אתם יודעים גולשים יקרים, בכל מקום שיש בו שפע של נרקיסים, יש גם שפע של צפרדעים.

הכירו את המתמודדות הרווקות של ערוץ 13 

רונה  אולי זה יהיה קסום אולי מטלטל אולי כמו שהיא אוהבת, השאלה היחידה היא אם זה יהיה
נועה יונני  החליטה לפתוח את הדלת לאהבה, אלי זה חלום או סיוט או חלום חייה, השאלה שלה עם זה יהיה
נועה כסיף  כימיה מטורפת או סיוט. עשתה עלי את הרושם הטוב ביותר מכל המתחרות טרם פתיחת העונה
רוני  גם לה לה נאחל בהצלחה בתכנית אהבה חדשה ערוץ 13 ולכם הצופים שתיהיה לנו עוד סדרה ישראלית מומלצת לצפייה ישירה !