המירוץ למיליון אולסטארס צפייה ישירה

המירוץ למיליון אולסטארס צפייה ישירה

יש לנו סדרה ישראלית מעולה לצפייה ישירה והיא מניחה מיליון שקלים לזוג המנצח. אבל עד שהם ינצחו הם צריכים לשרוד פרק הדחה במסגרת המירוץ למיליון אולסטארס צפייה ישירה, לנצח את משימת הכדים ולפגוש את רון שחר לפחות במיקום הלפני אחרון. פרק הדחה מרתק! בסוף העמוד וידאו מרתק של המירוץ עונת אולסטארס

לא משנה באיזו סדרה תצפו במהלך הסגר בימי ראש השנה, אם לא הספקתם לראות את כל הפרקים של המירוץ למיליון עונה 8 תמלאו מצברים ותצחקו עד לב השמיים כי אין רגע דל בשידורי קשת. שלא לדבר על טבלאות הרייטינג המחמיאות. פתאום התחרות מול ערות 12 לצפייה ישירה כבר לא נראית כל כך מפחידה.

המירוץ למיליון אולסטארס צפייה ישירה

המירוץ למיליון אולסטארס צפייה ישירה

 

ערוץ 13 מוביל את טבלאות הרייטניג 

ביום שלישי העולם נחתמו הסכמי שלום היסטוריים בין ישראל לאיחוד האמירויות הערביות לצד עוד ניצחון חשוב בקרב על מחירי הפרסום בישראל. המתמחים של ערות 12 רשמה 11.1% וערוץ 13 רשם שוב ניצחון עם נתון מרשים של 17.2% למירוץ. האם הנתונים הם בגלל ירידה של ערוץ 12 או בגלל עלייה של ערוץ רשת המוכה? האמת, לעניות דעתי, היא באמצע.

לקראת הפרק הבא: מי המודחים של המירוץ למיליון 2020 עונה 8 

התכנית צולמה לפני המשבר הכלכלי 2020 לפני שכל מה שעניין חצי מדינה זה מתי ייכנס לבנק מס הכנסה שלילי. משימת כדי הזהב הולכת להיות השיא של הפרק. לא רק בגלל שכל אחד יודע שבכד הזהב יש רמז או אוצר שווה הדחה של משהו אחר במירוץ, אלא בגלל שאין יותר סמלי מאשר לנצח משימה כאשר הרוחות מסביב להוטות ואוסף של זוגות מנסה ליצור בריתות מול זוגות אחרים ולתת להם בראש באמצעות משימת עיכוב, סיבוב פרסה או מתנת הדחה. בפרק הקודם אלה וובה המקסימים וחביבי הקהל התגברו על התקל הזו והצליחו להגיע לרון שחר בדיוק בזמן כנגד כל הסיכויים. הבעיה שלא נשארו במירוץ זוגות שהם בגדר מודחים בטוחים.

לצפייה ישירה המירוץ למיליון סיכום שבועי. רבותי וגבירותי אנחנו ממליצים לכם ! עונת 2020 הקטעים הנבחרים של המירוץ