נינג'ה ישראל 2020 צפייה ישירה פרק 1

נינג'ה ישראל 2020 צפייה ישירה פרק 1

מי יכבוש אותנו המרגש הראשון וייתן שואו שיכניס אותו ללב של עם ישראל? מי ייתן מופע קומי ויפול למים אחרי כמה שניות? כל זאת ועוד הרבה אקשן צפוי לנו בעונה החדשה של נינג'ה ישראל 2020 צפייה ישירה פרק 1 בערוץ 12. מה צריך יותר מזה. 

נינג'ה ישראל 2020 צפייה ישירה פרק 1

נינג'ה ישראל 2020 צפייה ישירה פרק 1

מי נגד מי נינג'ה ישראל לצפייה ישירה

בעצם התחרות היא בעיקר נגד עצמך ונגד השעון. אין בתכנית תחרות ישירה מול מתמודדים אחרים אבל יש הרבה אקשן של המתמודדים נגד השעון ובעיקר אתגר לסיים את מסלול המוקדמות. לכל שלב יש סדרת מכשולים מאתגרת המצריכה כושר גופני סיבולת ויצירתיות, לא פחות מסיבולת לב ריאה וכח פיזי. והאתגרים במסלול? עדיף כבר בוחן בר אור. 

צולם בקורונה ישודר בסגר ערוץ 12 נינג'ה עונה 3 

שלא תחשבו שהצפייה בעונה 3 נינג'ה ישראל מובנת מאליו. התכנית צולמה בתקופה מאתגרת שבין הסגרים במפרץ חיפה. עכשיו היא עולה לאוויר בדיוק כאשר אנחנו חוזרים לסגר ולפחות תעשה לנו על הלב ועוד כמה געגועים לימים אחרים. 

השיאים הפדיחות הרגעים הגדולים של נינג'ה

כמה התכנית השפיעה על הישראלים תעיד העובדה שהיום יש אפילו קורס מדריכי נינג'ה. אז הנה כמ המספרים שכדאי להכיר לפני שעת ההתחלה. 

יפתח קושניר, הבן של אבי, חצה את מסלול המוקדמות עם שיא של 1:31 דקות שהיה לא רחוק בכלל מהשיא העולמי. טים שיף הבריטי עשה מסלול דומה בקצת פחות מדקה. 

.

אלוף נינג'ה ישראל עונה 1 יובל שמלא הוא בעונה השנייה זכה גיל מרנץ ואילו בעונות ה VIP זכו אלכס אברבוך (1) דין מירושניקוב, אסף גורן (2) התכנית משודרת בערוץ 12 קשת לצפייה ישירה, הערוץ שאחראי בין היתר על MKR המטבח המנצח, המעילה עם אורלי אלון וכמובן הזמר במסכה.

לאחר שערוץ 13 נצח את ערוץ 12 בטבלאות הצפייה מספר ימים רצופים עם הישרדות VIP ולאחר מכן עם המירוץ למיליון allstars מגיע הקרב האמתי על עוגות הפרסום בזמן הסג. הערוצים זורקים למגרש את כל מה שיש להם.

כמו ברגעי ההכרעה כאשר הבלמים עולים להתקפה ואפילו השוער עולה לנגוח קרן. מי מרוויח מזה? אנחנו הצופים. בגדול. 

 אוק איילנד 2020 עדכונים עונה 8