הזמר במסכה מלפפון חמוץ מי הדמות בתחפושת ספוילרים

הזמר במסכה מלפפון חמוץ מי הדמות בתחפושת ספוילרים

מי היה מאמין שתחפושת, אפילו מוצלחת במיוחד, של מלפפון חמוץ תשגע מדינה שלמה? אז מה שהולך לקרות בפרק 2 לצפייה הזמר במסכהץ עוד תחפושות ועוד זמרים. הנה כל מה שאפשר לספר על הזמר במסכה מלפפון חמוץ מי תגלית הגדולה!

בורסת השמות הזמר במסכה לצפייה ישירה ערוץ 12 

זה לא הולך להיות פשוט לנחש מי הזמרים מאחורי המסכה. כי למשל לך תדע מי הזמר של הדרקון פרק 1 של המזר במסכה. הרמזים דלים מאד! הביצעו של השיר איך להגיד לא היה עובר את צדי צרפתי ( איזה כיף לראות אותו על המסך!) וכל מה שנשאר זו בעיקר תפאורה מרשימה מאד, בחירת שירים מעולה וזמרים מאחורי מסכה שתכף נגלה מי הם. אנחנו חיים במדינה שבה מי שלא מצליח נשאר מצליחן, מי שלא שר נשאר זמר ומי שמשחק תפקיד קטן הוא כוכב קולנוע אחת ולתמיד.

ספוילר ענק- הדב במסכה מי הדמות ראו סרטון בסוף עמוד זה 

לכן המועמדים להיות המזר במסכה, אם נשפוט פי הפורמט והדמויות בארצות הברית, הם כמעט הכל חוץ מזמרים. אבל מי שיודע סטטיסטיקה יסביר לכם שהמתכון המנצח תמיד כולל רכיב של שונות. אז בטח יש כמה זמר או שניים מקצועיים. האם הזמרת מאחורי היעל של זמר במסכה או הדרקון במסכה שהוא הדמות הכי חביבה על המסך הם באמת זמרים או בכלל זמרות חכו ותקראו את ספוילרים על הזמרים במסכות.

הזמר במסכה פרק 2 לצפייה ישירה

התרגשות גדולה התרגשות גדולה! עכשיו מדינה שלמה עוצרת נשימה, לא בגלל מסכה כחולה או סגר ומחכה לראות את הזמרים שמאחורי המסכה. כמעט מפתה להגיד רמי פורטיס במצב כזה, כי הוא זה ששר לנו את מי מסתתר מאחורי המסכה חתול מפלת או ילדה יפה. אז מה נשאר לנו להגיד, משה דץ זה לא הקרמבו טל פרידמן, בן זיני הוא לא, וגם השף טום אביב לא זמר במסכה, לפחות לא עד עכשיו, גם לא ניקול ראדימן וכנראה לא אורי בנאי.

רשימת התחפושות והשירים של הזמרים במסכה ספוילרים 

קרמבו טל פרידמן הודח בפרק הראשון שר את All of Me
הדב I'm Too Sexy
הדרקון Creep
היעל מיליון דולר
התרנגול Let Me Entertain You
מלפפון חמוץ הזמר במסכה Mr. Lonely
קרמבו טל פרידמן הודח בפרק הראשון שר את All of Me
שור Stay with Me

הדב במסכה נחשף! גלוי מי היה בזמר בתחפושת של הדובי המסקרן 

 

הזמר במסכה מלפפון חמוץ מי הדמות בתחפושת ספוילרים חזקים במיוחד ראשונים לדעת מי הדמויות מאחורי התחפושות הזמר במסכה פרק 2 צפייה ישירה ערוץ 12