רשת דור 5G בישראל פועלת החל מהבוקר

רשת דור 5G בישראל פועלת החל מהבוקר

עכשיו זה רשמי! משרד התקשורת הודיע היום כי רשת דור 5G בישראל פועלת החל מהבוקר עדכונים חבילות מכשירים בכל חברות הסלולר אתר הסלולר של ישראל חבילות ומכשירים כמה עולה חבילת גלישה דור 5G.

דור 5 פלאפון מכשירים חבילות גלישה

דור 5 פלאפון מכשירים חבילות גלישה

החברות שכבר פעילות פרטנר פלאפון פלוס והוט

למעט סלקום שטרם השלימה את תנאי הרישיון נכון ל 29/09/2020 הרשתות של חברות הסלולאר פרטנר, HOT מובייל ופלאפון . גם רשתות אקספון וגולן טלקום שנגשו למכרז יחד עם סלקום טרם הפעילו תדרי דור 5.

איפה יש דור חמש בישראל

נכון להיום פעילות בישראל 250 אנטנות של דור החמישי. פלאפון פרסמה את רשימה של יישובים בהם קיים אתר דור 5 ( לפחות 1 ) ביניהם ת"א, אילת, ערערה, ב"ש, ירוחם, דימונה, ק"ש, עפולה, גינוסר, חיפה והקריות, הרצליה, ירושלים וחדרה.

השוואת מחירי חבילות גלישה דור חמש

פלאפון+ gaming GB200 מחיר 49.90 שקל לחודש
פלאפון+. Gb500 Max Digital 59.90 שקל לחודש למנוי לשנה חבילת חצי טרה
פרטנר 59 שח לחודש חבילת גלישה פרטנר דור 5 גלישה 500GB
חבילת גלישה 1 טרה פרטנר 69 שח לחודש 1 טרה, 1000GB, גלישה דור 5

מה זה דור 5 בישראל הסברים יתרונות חסרונות

עבר כמעט עשור, אבל 5G סוף סוף הופך למציאות. ספקיות החלו לפרוס 5G קבועות לבחירת ערים לפני מספר שנים, ו- 5G הסלולרי כבר הופיע בערים ברחבי הארץ. 5G הוא הדור הבא של הפס הרחב הנייד שיחליף בסופו של דבר, או לפחות יגדיל, את חיבור ה- 4G LTE שלך. עם 5G תראה מהירויות הורדה והעלאה מהירה באופן מעריכי. איחור, או הזמן שלוקח למכשירים לתקשורת עם רשתות אלחוטיות להעביר נתונים יקטן גם הוא באופן דרסטי. אז הנה נקודות הבולטות בהן הרשת החדשה אמורה לשנות את חיינו:

  1. סלולר מהיר על באמת בדומה לאינטרנט מהיר בסיב אופטי
  2. תקשורת יציבה ומהירה שתאפשר הפעלת יישומים תעשייתיים
  3. הפעלת יישומים מודרניים והמשך זניחת המחשב האישי לטובת מסך הטלפון החכם .

צריך לרוץ לקנות דור חמש , מה יקרה עם דור 4 ?

לפני שאתם קונים חבילת גלישה ומכשיר של דור 5G חשוב לברר האם אזור המגורים שלכם כלול בפריסה הרשת החדשה . בקיצור , האם כבר עכשיו אתם יכולים לגלוש במהירות הזו ובאיזו איכות. ומה אנחנו חושבים על זה: עם כל ההתלהבות ובהחלט יש על מה, המתינו מעט עם מכשירים דור 5G. תנו לחברות לסיים את פריסת הרשתות בצורה נכונה ומלאה והמתינו למכשירים נוספים שיגיעו לארץ.