זהבה בן השפירית זמר במסכה פרק 4 צפייה ישירה

זהב בן השפירית זמר במסכה פרק 4 צפייה ישירה

קבלו ספוילר ענק במיוחד שרק זהבה בן יודעת לענות עליו. איפה היא עכשיו ומה היא חושבת על הרעיון שהיא ולא אחרת זהבה בן השפירית זמר במסכה פרק 4 צפייה ישירה. אז קודם כל יש לנו סרטון ספוילר ענק מי זאת השפירית במסכה וגם מלא חדשות חמות על התכנית! יאללה מחממים גרון.

זהבה בן השפירית זמר במסכה פרק 4 צפייה ישירה ערוץ 12

זהבה בן השפירית זמר במסכה פרק 4 צפייה ישירה ערוץ 12

 

זהבה בן בתפקיד השפירית מול הפאנל של זמר במסכה 

אז ערב שבו מכבי תל אביב מנצחת ביורוליג ומכבי חיפה חוטפת תבוסה באנגליה כל העיניים עדיים נשואות לדעת מי הזמר מאחורי המסכה. אז אחרי גדי סוקניק הדב, ינון מגל הקקטוס וטל פרידמן הקרמבו קבלו את השפירית כי היא הבאה בתור. אבל לחברות המשתתפים בפאנל שצריכה לגלות מי הזמר סמכה יש דינמיקה משלו. למה חשוב לקחת את זה , כי מהרמזים אי אפשר להבין כלום ( כוסברה= גד השדה = גדי סוקניק ) אבל גולשים ברשת טוענים שזו יכולה להיות גם רינת גבאי.

הנה מה שכתבה גולשת – ” זאת רינת גבאי מהרגע שהיא התחילה לשיר , עזבו חידות ומה הקשר זהבה בן וניחושים ההזויים שלהם חח בקיצור מגיע לה לחזור לתודעה כי היא מדהימה בעולם ותוצרת העיר לוד”  אז מה אתם אומרים גולשים יקרים? מצד שני מה כבר יש לעשות בימים האלו. מס הכנסה שלילי כבר נכנס לבנק. עד כדי כך שאחת הגולשות כתבה , רינת גבאי המהממת והמרגשת והממיסה והמקסימה והמדהימה, קול שירת מלאכים בן פורת יוסף, קול אלוקים חיים”

 

צפו בווידאו שמגלה לכולם מי זאת השפירית זמר במסכה. מי הזמרת שמשגעת את המדינה בלי לצאת מהתחפושת. פרק 4 זמר סמכה לצפייה ישירה שידורי ערוץ 12. גולשת נוספת כתבה בתגובה “אני גדלתי על הקול הזה זאת רינת אין מה להתווכח בכלל” אז אנחנו במתח עם ספוילרים בלעדיים!


זהבה בן השפירית זמר במסכה פרק 4 צפייה ישירה כל התחפושות כל הזמרים באתר הסדרות של ישראל ספוילרים ענקיים ועכשיו האם השפירית היא זהבה בן הזמרת נשמה