הסרטים הגדולים של יהודה ברקן ז"ל

הסרטים הגדולים של יהודה ברקן ז"ל

ביום שבת נפטר אחד מגדולי השחקנים בישראל ובטח אחד האהובים על דורות של חובבי קולנוע וסרטי בורקס. אנו מביאים לכם את הסרטים הגדולים של יהודה ברקן ז"ל. אבא גנוב 4 כבר לא יוסרט לקולנוע, יהודה שלנו נפטר בתור סבא חוזר בתשובה ולנו נשארו זיכרונות משחקן ענק שבלעדיו הקולנוע הישראלי לא היה כל כך מצחיק.

הסרטים הגדולים של יהודה ברקן

הסרטים הגדולים של יהודה ברקן

כץ וקרסו הנאום של יוסף שילוח

בערוב ימיו ספר שלוח על אהבתו לדמות של ראש משפחת קרסו שלחמה בסוכנות הביטוח של כץ. סרט שכולו פיוס ומיזוג גלויות ואחד ברקן שעושה תפקיד ענק. דווקא הפולני מנתניה שחק בתפקיד הבן יקיר לי, קרידו, של משפחת קרסו.  

חגיגה בסנוקר חכם חנוכה בארוחה אצל הרב

"זה הוא שלא ברך" הוא אחד המשפטים הכי מדוברים בעברית. כזה שעובר מאב לבן, משירות מילואים אחד לשני וללא ספק סצינת הקומדיה החזקה והשורדת ביותר בקולנוע הישראלי. כאן יחד עם יעקב בנאי ועם זאב רווח יבדל"א הם באים להתארח בבית הרב, אוכלים את המטעמים של אשת הרב ומחזרים אחרי יונה אותה מגלמת ניצה שאול יפת התואר.

אבא גנוב בן לא רוצה להיפרד מצ'יקו ולברוח לחו"ל עם אימו

טרילוגיית סרטים שהפכה כבר מזמן לקאלט אמתי וגם היא הנפיקה כמה משפטי מפתח שהתנחלו והפכו למטבעות לשום בשפה העברית. על מה הסרט? צ'יקו מנהל אניית תיירים בטבריה, מגדל עליה את בנו הילד בן שאת החינוך המשלים הוא מקבל מהחברים לחוף הכנרת עם ג'טה לוקה בתפקיד ענק. הרבה הומור, רגש ואהבה אחת גדולה הרבה לפני שביטוי מעצבן כמו אבא פגום הגיע לחיינו. מה עוד נשאר מהסרט הזה? השיר של בועז שרעבי "לתת"
הסרט האחרון יום הולדת 75 אפריל 2020

לקראת יום הולדתו 75 שחל כמה חודשים לאחר תחילת משבר הקורונה. בסרטון יום הולדת אחלו השותפים לדרך של ברקן ,ששיחקו לצידו בעשרות סרטים – "לופו", "לופו בניו יורק" "אבא גנוב" ועד "צארלי וחצי", "חגיגה בסנוקר" ברכות יום הולדת בסרטון מרגש שהכינו הבנים שלו רועי ועידו הכינו לו יחד עם מיקו מ"צ׳ארלי וחצי" היום, ואיך נראה בן מאבא גנוב ?


הכתבה מוקדשת באהבה לזכרו של יהודה ברקן ז"ל שנפטר מקורונה ובתודה הענקית על תרומתו לקולנוע הישראלי ולהווי של כולנו.