האח הגדול מי נכנס לבית ומה החוקים החדשים

האח הגדול מי נכנס לבית ומה החוקים החדשים

ערוץ 13 לצפייה ישירה פרק ראשון האח הגדול. כמו לתיבת נח הם נכנסו אחד אחד לבית! ואנחנו כאן להציג לכם את הרשימה המלאה של הדיירים החדשים. האח הגדול מי נכנס לבית ומה החוקים החדשים! ללא ספוילרים- כאן הכל אמיתי! 

האח הגדול מי נכנס לבית

האח הגדול מי נכנס לבית צילום מסך ערוץ 13

קבלו את בגדדי האח הגדול ! האיש שמחליט על המפורסמים בביצה

קבלנו דייר אחד לא ממש מפורסם את בגדדי! המום משהו מהחשיפה התקשורתית שבה הוא צופה ושולט בגורל המפורסמים שנכנסו לביצה במקום לבית האח. 

הדיירים בביצה של האח הגדול והמועמד הראשון להדחה

ליאור חלפון איצקו מרמזור ווקה פיפל המעולה!  אז קבלו את ליאור! החלים מקורונה וכולנו שמחים לראות אותו על המסך! רק שלא יודח ראשון מהאח הגדול. 

גל גברעם שהיא הרבה יותר מסתם אושיית רשת יפה! יש לה אמירה, יש לה לשדר לאומה ויש לה 300K עוקבים שלא יתנו להיות מודחת ראשונה בבית ובטח לא השנייה בתור.

דרור קוננטו המעצב והשפם הוא זה שעצב את השמלה המפורסמת של מירי רגב וידוע שגם שרה מאד אוהבת אותו! האם זה יספיק לו להישאר בבית האח הגדול עד אחרי הבחירות או שהוא כבר בדרך לקלפי. 

יונתן הידוע בשם ג’וזי זירה אחד ממלכי הלילה של תל אביב ומשתתף השרדות שנחשב לאחד המועמדים הבולטים לקחת את העונה. חוץ מזה שהוא סלב ג’וזי זירה מחזיק גם סיפור חיים לא פשוט בכלל ואנחנו מאחלים כאן מצוות בלוג האח הגדול שילך רחוק וירגיש הכי חם והכי טוב בבית האח! 

רמי ורד מזרנוגה אני מודה שעבורי הוא דמות שנויה במחלוקת עקב כמה אמירות שהיו לו בעבר. הוא כבר 9 חודשים לא מופיע, אין הרבה מה לעשות וממילא אין הופעות אז מה רע ללכת לאח הגדול. הוא קומיקאי גדול למרות הכל. האם יביא צחוקים לבית האח או ידליק מדורות. ניחוש שלנו הוא יהיה קולגה חם של שולה זקן. לא רק בגלל שקורים פה דברים מעצבנים. לפי ההקדמה, ככותב שורות אלו, ממש לא אכפת לי אם הוא יודח ראשון. 

זהבה בן זמרת ונשמה מכאן נאחל לך בהצלחה וזכיה בעונה החדשה! מגיע לך! נצביע לך! תזכי ותמריאי עם הקריירה מחדש! לפני הכל תעברי את הביצה ואז זהבה תהיי האורחת הכי אהובה בבית האח! כל יום תתני לנו הופעה עם שירים! ואנחנו כאן מחכים כבר לגמר האח הגדול! 

רשימת הדיירים שנכנסו אלמונים והם כבר מפורסמים

רונית הביביסטית – קבלו את האחת והיחידה שלא מפחדת להגיד מי היא ומה היא ומה היא חושבת. כמו שולה זקן גם היא סבתא. אבל עם דעות מאד ימניות. חכו רגע יש פרסומת זהב. כל חמש דקות. ערוץ12 וערוץ26 לצפיהי ישירה זה ממש הבהלה לזהב. 

תום חיימוב – שמאי מקרקעין גר בחדר כושר הרבה אימון והקפדה על תזונה איש הדיאטות והביטחון העצמי

עורך דין איילון באח הגדול – ימני, אוהד בית”ר ירושלים ואחד שיכול להרים את הבית בכל ויכוח אפשרי. 

לינור – ניחוש שלנו! היא תהיה הדמות הוהדיירת שתעשה הכי הרבה עניין בבית האח כי לה פה גדול ויש לה אמירות שכל אשה אולי הייתה שומרת לעצמה. אבל לא היא ! 

ימית אברמוב  – משולחן הממשלה עוברת לשולחן של בית האח.  עכשיו לא רק גילה גמליאל תוכל לצפות בה בערוץ 26 לצפייה ישירה. ימית לקחה חלק בהעברת חוק המצלמות בגני הילדים.

המציל מאילת -כל מילה מיותרת. אחד הגברים שנכנסו העונה לבית האח. אדם עם אמירה בלתי מתפשרת. האם זה יעזור לו בבית האח? 

אלימלך קשתי – ואני בן מלך ואתה הקינג כאן בבית האח הגדול! אח של תום וחתיך על בפני עצמו! יכול להתקדם היטב בעונה הזו, אבל בואו נראה איך יתמודד עם שורת עורכי הדין. 

יהודה יצחקוב – האיש שמחפש אהבה ואולי יביא אהבה גדולה לבית האח הגדול. יש לנו אלוף המשימה אמזונס.