האח הגדול 2021 לצפיה ישירה ערוץ 26

האח הגדול 2021 לצפיה ישירה ערוץ 26

איזה אקשן מתרחש על המסך בבית האח הגדול. מי שלא רואה פשוט מפסיד! למה? כי השנה יש גלריית דיירים מדהימה ומגוונת ולכל אחד מהם יש מה להגיד. אז מה אני עושה כל היום ( חוץ מהזמן שאני ישן ) אני צופה בתכנית האח הגדול 2021 לצפיה ישירה ערוץ 26. 

האח הגדול 2021 לצפיה ישירה ערוץ 26

האח הגדול 2021 לצפיה ישירה ערוץ 26

מי זכה במירוץ למיליון 2020? זה כבר לא ממש מעניין אבל נגלה לכם 

אז כולם יודעים כבר מי זכה במירוץ למיליון לצפייה ישירה בערוץ 13 יעל ויוסיאל קטפו מיליון שקלים. נקסט, עכשיו הכסף על השולחן של האח. מי שישרוד 100 ימים בבית הכי הזוי במזרח התיכון יקבל חבילה יפה של כסף, 15 דקות תהילה ואולי עוד קצת פרסום וקמפיין. הכל תלוי מה היהי המצב בארץ ואם נהיה בסגר שלישי עד אז. והנה מתחילות ההדחות והאינטריגות. שולה מבשלת במטבח, שולה מבשלת בסיר ועוד מעט האדון בגדדי הולך לביתו החם ברמת גן. עבורי הוא מועמד להדחה מהרגע שדרך בבית. 

בלוג האח הגדול 2021 נפרד מאלימלך קשתי? 

משפחת קשתי מאד מוזיקלית. נדמה לי שגם תום קשתי מנגן על פסנתר. אבל האח אלימלך בצרה צרורה מול ההפקה. עוד מעט אמור להיות לו דיון בבית המשפט ואם יתמיד בשבתו בבית, ההפקה הולכת לעשות קופה של רייטינג, עם קצת מזל, כזה שאין הרבה לערוץ 13 בכל מה שקשור לאחוזי צפייה ואולי ערוץ 26 לצפייה ישירה ישנה את התמונה. אם אני ההפקה של האח הגדול, אני שומר את אלימלך קשתי בבית עד רגע המשפט. זו הולך להיות גזר הדין האמיתי. אני לא יודע מי השופט שיישב על כס המשפט ומה הוא חושב על זה, אבל מה שבטוח שבאולם בית המשפט הולך להיות חם. 

מי בביצה של האח הגדול ומי כבר שוקע בה ועוד מעט הולך הביתה?

“מסלע וגבע יורדת בת שבע, רקפת חן על החזה…..” רגע התבלבלנו בשיר ובתכנית. לא רקפת ולא כלנית . אפילו לא חצבים פורחים וציפורים אין ספור. החברים בביצה מחשבים את זמנם לאחור. כמו שזה שנראה לי כרגע, כצופה מהצד שכותב את בלוג האח הגדול, רמי ורד בדרך בחזרה לביתו. זה לא משנה אם ייקח עוד סיבוב אחד או שניים נוספים. מי שצופה באח הגדול הם בדיוק האנשים שחושבים הפוך ממנו. הביתה הביתה כל מה שהובטח לנו מזמן .ץ 

 

ומה קורה עם זהבה בן באח הגדול 2021? היא הכוכבת! היא המועמדת לזכייה 

הנה ספוילר ענק שכולם מסתירים אבל אנחנו נגלה לכם אותו. זהבה בן היא ולא אחרת מועמדת לזכות באח הגדול לצפייה ישירה לייב. צפו בפרקים מלאים לצפייה ישירה, ותחליטו אתם. זהבה היא לא בן אדם של מריבות. היא יודעת לבשל, היא זמרת יודעת לעשות טוב על הלב והיא המועמדת הראשית לקחת העונה הגדול.