בלקספייס פרק 1 צפיה ישירה ערוץ 13 רשת

בלקספייס פרק 1 צפיה ישירה ערוץ 13 רשת

זה נראה כמו הסדרה הישראלית הבאה שעולה דרגה אחת מעל סמויים של ערוץ 12. האם סוף סוף ערוץ 13 יצליח להפתיע עם סדרה ישראלית מקורית. בואו נראה את בלקספייס פרק 1 צפיה ישירה ערוץ 13 רשת . מדובר בסדרה מעולה עם שי אביב וגורי אלפי בתפקיד הראשי. תעלומות, מתח וגם הומור בסדרה החדשה.צפו בווידאו בסוף העמוד.

בלקספייס פרק 1 צפיה ישירה ערוץ 13 רשת

בלקספייס פרק 1 צפיה ישירה ערוץ 13 רשת

על מה הסדרה בלקספייס, שחקנים, עלילה ביקורת

בדרך כלל אנשים חוזרים לבית הספר בו למדו בתפקיד מורים או מנהלים. לפעמים אפילו חוזרים לשם בתור ראש העיר. אבל גורי אלפי חוזר לבית הספר בו למד בתור חוקר משטרה שצריך לפענח מקרה רצח. מדובר בסדרה דמיונית באופן חלקי בלבד. כי אומנם מקרה ירי לא היה לנו בבית ספר בישראל וטוב שכך, אבל לא נשכח את פרשת תאיר ראדה. כל שלכל דמיון יש אחיזה במציאות.

שוב מדובר בחוקר ישראלי, כולם מכירים את כולם, כמעט ומה שנותר לעשות זה לראות לאן העלילה מתפתחת וכיצד היא קשורה או יותר נכון מחזירה את גורי לימיו בתיכון הרבה לפני שנהיה חוקר משטרה. מצד שני התיכון הוציא חוקר משטרה, אז כמה התיכון הזה שווה משהו באמת. ממשיכים.

צפייה ישירה באתר ערוץ 13 מה מחכה לנו שם 

סדרות מתח ישראליות יכולות להיות נפילה. ראו מה קרה למנייאכ בערוץ כאן תאגיד השידור שהתחילה בתור ההבטחה והסתיימה בתור בדיחה. נקווה שגם לגורי אלפי שעומד מעל הבמה ומבטיח לתפוס את היורה לא תגמר התחמושת לפני הפרק השני של בלקספייס. 

בלקספייס רשימת שחקנים פרק 1 צפייה ישירה 

שי אביבי – תמיד מצליח להפתיע עם דמות יוצאת דופן על המסך 
רעות אלוש – אל רק אחות של אביב 
עונג אפרון – לא רק אחיים של דורי בן זאב 
מירב שירום – ליהוק מסקרן ובהחלט ראוי 
גורי אלפי – תפקיד ראשי ראשון בסדרת מתח ישראלית מומלצת לצפייה ישירה 
ג'ייד הדס סקורי – שם מסקרן 
אסי לוי – גם היא תשחק דוקים אני רץ לראות אותה על המסך 
רשימת הסדרות הישראליות המומלצות לצפייה ישירה בחרנו את 3 הכי טובות

תימרות עשן הסדרה שגלתה לנו את צחי גארד. תעלומות ברמת הגולן. מתח מסוג המשובח ביותר. זו סדרה דימיונית ודמונית היא נראית אמיתית בכל סצנה. ! 

בשבילה גיבורים עפים – בשביל זה לקנות מסך טוב ולצפות בכוכבי המסך הישראלים בסדרה שיש בה הכל מהכל והכי חשוב נינט בתפקיד ענק 

פאודה עונה 4 לצפייה ישירה – שווה לחכות לה! ניחוש שלנו היא תהיה היהלום של דורון קביליו 

סדרת מתח ישראלית מומלצת לצפייה ישירה בלקספייס ערוץ 13 פרקים מלאים צפו כעת