סיגנל אפליקציית המסרים המתחרה וואטסאפ

סיגנל אפליקציית המסרים המתחרה וואטסאפ

מספיקה התבטאות אחת של אדם מפורסם ומשפיע על מנת שכל העולם יוריד את אפליקציה שטרם שמע עליה קודם לכן. זה סיפורה של סיגנל אפליקציית המסרים המתחרה וואטסאפ אותה אפשר להוריד תחת השם Signal – מסנג'ר פרטי – אפליקציות ב-Google Play

סיגנל אפליקציית המסרים המתחרה וואטסאפ

סיגנל אפליקציית המסרים המתחרה וואטסאפ

מה ההבדל בין סינגל לוואטסאפ 

אפליקציית Signal מציעה למשתמשיה הודעות שיחה, שיחות קול ווידאו מאובטחות וכל התקשורת מוצפנת מקצה לקצה. בנוסף לתכונות מוכרות של וואטסאפ  כגון יצירת קבוצות.

בניגוד whatsapp היא לא מאפשרת לשלוח הודעות למספר אנשי קשר בו זמנית

שיחות קבוצתיות – Signal הוסיפה את הפיצ'ר החשוב הזה לאחרונה וסגרה פער חשוב מאפליקציית whatsapp.

השוואה בין סיגנל לטלגרם

יש לו תכונה הדומה למסרים ההרסניים של טלגרם. התכונה הטובה ביותר של Signal היא "הערה לעצמי". בניגוד לוואטסאפ, אינך צריך ליצור קבוצה של חבר יחיד כדי לשלוח לעצמך הערות. ב- Signal, התכונה זמינה באופן מקורי ותוכל לרשום את המחשבות והרעיונות שלך תוך כדי שליחת הודעות עם החברים והמשפחה.

מלבד זאת, Signal מאפשר להעביר שיחות קוליות לשרתים שלה כך שזהותך שלך תישאר מוסתרת מאנשי הקשר שלך. התכונה דומה במקצת למה שתקשורת באמצעות – VPN עושה. ישנם גם אימוג'ים וכמה מדבקות פרטיות. אך הם מוגבלים מאוד בהשוואה לוואטסאפ וטלגרם שבכל מה שקשור לחווית משתמש מנצחות בנתיים. בנתיים.

הבאזז הנוכחי סביב Signal הוא שילוב זה של אירועים מייצר עניין רב עבור הפלטפורמה שלה כאפליקציית העברת הודעות ניידת בת קיימא וגם כאלטרנטיבה למערכת של פייסבוק.

אילון מאסק ממליץ על אפליקציית Signal באמצעות וואטסאפ – דע הכל על אפליקציית Signal
Elon Musk recommends Signal App over WhatsApp – Know all about Signal App #UPSC #IAS
studyiq, study iq, study iq current affairs, december current affairs 2021
elon musk signal app, signal app elon musk, whatsapp, signal, signal app, elon musk, signal private messenger, signal vs whatsapp