רכבת הקרח עונה 2 צפייה ישירה כתוביות עברית

רכבת הקרח עונה 2 צפייה ישירה כתוביות עברית

יותר מהר ממה שחשבנו, הרבה יותר ממה ממה שהיה אפשר לתאר. היא כאן והיא על המסך! קבלו את רכבת הקרח עונה 2 צפייה ישירה כתוביות עברית בנטפליקס ישראל. הסדרה הלוהטת של החורף. 

רכבת הקרח עונה 2 צפייה ישירה כתוביות עברית

רכבת הקרח עונה 2 צפייה ישירה כתוביות עברית

עלילה רצופה היישר מפרק הסיום של עונה 1 רכבת הקרח

העונה השנייה של רכבת הקרח בנטפליקס נמשכת בדיוק במקום בו הסתיימה העונה הראשונה. חברת Snowpiercer עברה תהליך דמוקרטיזציה ושיוויוןן חברתי אחרי המהפכה שהוביל אנדרה לייטון (השחקן.דייב דיגס), הניסיון להציג עולם אוטופי, כמעט מרקסיסטי בתוך העולם הדיסאוטופי יצר מארג של מציאות מורכבת בתוך קרונות הרכבת. 

אולם המצב החדש, כמו במציאות הגומה שלנו, תמהיל העולמות הולך ונהיה מורכב יותר ומשליך על העלילה ועל הדמויות. 

עם הגעתם המפתיעה של המתים שחזרו מן המקפיא כמו מר וילפורד הכבודו ובעצמו (שון בין האחד והיחיד).שחברתו הקימה את הרכבת ויצר את המיזם רגע לפני שהעולם נהפך למקרר אחד גדול. 

אפוקליפסה עכשיו בעולם האמיתי ולא רק ברכבת 

אפשר להגיד שתפיסת העולם המאקברית של הפירמה הובילו להרבה ממערכת המעמדות של הרכבת, נסעה באפוקליפסה עם קבוצה קטנה ברכבת ​​בשם “אליס הגדולה”. כאשר ביג אליס וסנפייפרס מחוברים כעת. חיי הנוסעים על שתי הרכבות עומדים להשתנות לנצח – כמו שנסיבות האפוקליפסה עומדות להשתנות גם הן.

השחקנים שמשנים את העלילה בעונה 2

לכאורה קשה לשנות המשוואה ולהביא דמויות חדשות לתוך סדרה שמתרחשת בתוך רכבת. מסביבה לקרונות עולם שקפא בתוך הקרח. אבל התסריטאים יודעים שחייבים לעשות שינוי. בעקבות כך הם מוציאים מהמקפיא את דמויות אניגמטיות, שהיו בחזקת נוכחים נפקדים בעונה הראשונה.

שון בין בתפקיד אדון וילפורד הבעל בית האמיתי של כל העסק הזה. הוא יוזם הרכבת, בניגוד למשחקי הכס שבה הוא סיים את תפקידו בעונה הראשונה, כך הוא שובר השיוויון בעלילה.
בנג’מין היי בתפקיד פרגוס מקונול  – נוסע שגר בחלק האחורי של הרכבת, שעוזר לאמו לטפל באביו החולה, ועושה כמיטב יכולתו לתרום למאבקי החיים היומיומיים בחלק האחורי של הרכבת.
סשה פרולובה פיקסי אריאק – בסוג של תפקיד קסום מגנ’ון
ועוד דמות אניגמטית בשם אלכסנדרה אותה מגלמת רואן בלנארד,  צעירה בת 17 בעלת קשרים מסתוריים להיסטוריה של רכבת הקרח.

צפו בווידאו פרקים מלאים רכבת הקרח עונה 2 כתוביות עברית 

צפו בויידאו רכבת הקרח עונה 2 פרקים מלאים נטפליקס כולל תרגום מובנה עברית.  בהתחלה היה סדר. אחר כך באה המהפכה. ועכשיו – מר וילפורד. עונה 2 של “רכבת הקרח”, בכיכובם של זוכת פרס האוסקר ג’ניפר קונלי, זוכה פרס הטוני דוויד דיגס וזוכה פרס האמי שון בין,

 

סדרות נטפליקס והמלצות ביקורת סרטים