יום האישה 2021 ברכות להורדה אירועים ברשת

יום האישה 2021 ברכות להורדה אירועים ברשת

לכבוד יום האישה הבינלאומי 2021 שחל בתאריך International Women’s Day 2021 08/03/2020 אנו מגישים לכם, באהבה, מגזין נשים מיוחד באתר pro לרגל . אירועי רשת בינלאומיים חבקי עולם, ברכות להורדה, גלויות וסקירת הישגי שדולת הנשים בעולם בשנת 2021. יום האישה 2021 ברכות להורדה אירועים ברשת

"יום

תמונות וברכות ליום האישה הבינלאומי International Women’s Day 2021

ביום החג של הנשים, כל גבר שאוהב, מכבד ומוקיר את האישה שאתו. צריך לגלות גבריות ולשלוח לה ברכה מקורית. בכל שנה אנו כאן, באתר הברכות, מכינים עבורכם ברכות להורדה לכבוד יופם האישה עם איחולים מקוריים. אז למה אתם מחכים- שלחו לאישה שאתכם ( או אתכן!)

ברכות להורדה יום האישה ומנס דיי

ברכות להורדה יום האישה ומנס דיי

ברכה מיוחדת ביום האישה 

אישה שלי אהובה
364 ימים בשנה
את לי בנפשי כאוצר יקר
ויום אחד בשנה
הוא הזמן להגיד לך,
שאין כמוך אישה

ברכה מרגשת לאישה מיוחדת ואהובה

ברכה מרגשת לאישה מיוחדת ואהובה

הישגי נשים ושדולת הנשים ברחבי העולם לשנת 2020 

מנהיגות נשים וארגוני נשים הוכיחו את כישוריהן, את הידע והרשתות שלהן כדי להוביל ביעילות במאמצי תגובה והתאוששות מהמשבר העולמי.  כיום קיימת הסכמה רבה יותר מאי פעם שנשים מביאות לשולחן חוויות, נקודות מבט ומיומנויות שונות ותורמות ללא תחליף להחלטות, מדיניות וחוקים שעובדים טוב יותר עבור כולם.

נשים עומדות בראשות מדינות שהתמודדו בצורה מוצלחת עם המשבר הגלובלי. הן הגיבו לתחומי בריאות והשפעות חברתיות-כלכליות בצורה מעוררת כבוד. למשל, ראשי ממשלה בדנמרק, אתיופיה, פינלנד, גרמניה, איסלנד, ניו זילנד וסלובקיה זכו להכרה נרחבת בזכות המהירות, ההחלטיות והיעילות של תגובתן הלאומית למשבר. עם זאת, נשים הן ראשי מדינה וממשל רק ב -20 מדינות ברחבי העולם.

נשים מעוררות השראה בעולם הסיפורים שאתם חייבים להכיר 

וירג'יניה וולף היסוד לפמיניזם 
היא ולא אחרת בתפקיד 'עקרת הבית המושלמת' זרעה את הזרעים לתנועה הפמיניסטית של שנות השבעים. למדה אותנו שכל אישה שתבטא את את האמת שלה תוכל לגעת באושר ולממש את עצמה.

אָמִילִיָה אֵרְהָארְט הגיבורה האישית שלי 
מלכת השמיים שהייתה לטייסת הנשית הראשונה שחצתה את האוקיאנוס האטלנטי בטיסת סולו. למדתי מדמותה הנערצת רבות. שכל אישה יכול להשיג ולממש כל חלום. החל מדברים קטנים הקשורים לחיי היום יום, לחוזה חיינו עם בני הזוג ובעיקר להגיע בעוז לאן שגברים לא הגיעו לפנינו.

אתר הברכות בעברית מהדורת ברכות מקוריות ובלעדית לרגל יום האשה 2021.