ביבי ערוץ 13 ראיון מלא צפו בווידאו מראיין אודי סגל

ביבי ערוץ 13 ראיון מלא צפו בווידאו מראיין אודי סגל

בחירות 2021 כמעט כבר כאן. ראש הממשלה בנימים נתניהו התראיין לשני ערוצי הטלוויזיה המרכזיים ( הערוץ המומצא, כאן, לא בתמונה). צפו בסרטון הריאיון- ביבי ערוץ 13 ראיון מלא צפו בווידאו מראיין אודי סגל . הסרטון בסוף עמוד זה.

ביבי ערוץ 13 ראיון מלא צפו בווידאו מראיין אודי סגל

ביבי ערוץ 13 ראיון מלא צפו בווידאו מראיין אודי סגל

אחרי השידור עם יונית לוי ביבי מתייצב לסיבוב שני

ערוץ 13 הוא חידה. בכל כמה שנים הוא ניצב בפני סגירה, עובר תהליך של פיטורים ובכל זאת נשארים בו מספיק אנשי מקצוע לפטר בסבב הבא. דבר אחד טוב נשאר בערוץ הכושל כלכלית- מחלקת החדשות. זו בדיוק המחלקה שהיית הצריכה להיות בערוץ הציבורי ( אתם לא יודעים, אבל ערוץ 11 עדיין פעיל). את המחלקה מוביל בגאון העיתונאי המוכשר אודי סגל שראיין את ראש הממשלה.

הרבה היה מונח על הכתפיים של אודי סגל בראיון מול ראש הממשלה. לא סתם כתבתי מול ראש הממשלה.  לטעמי, סגל התייצב מול רוה"מ. לרגעים דווקא הוא, הממלכתי והמדויק, אבד את זה. כצופה מהצד, זה היה נראה כמו עימות מול המתמודד מול ביבי על ראשות הממשלה. אלא מה, אין בנמצא דבר כזה.

עיתונאות מסקרת או עיתונאות יוצרת שלטון?

הריאיון של נתניהו בערוץ 13 ( סרטון מלא בעמוד זה) השאיר בי תחושה ישנה של דז'ה וו. משמעות Déjà-vu היא שאדם מרגיש כאילו התנסה כבר בעבר במצב המתקיים בהווה. שום דבר חדש על המסך. מהמראיין אודי סגל ציפיתי להרבה יותר מהתנהלות של כתב חצר. אני כותב את זה כי הוא עיתונאי מהסוג שכבר לא מייצרים פה. אז מה אם הוא נכשל בתכנית החדשות היומית שייעד לו ערוץ 13 בראשיתו. כמו למאמן כדורסל ידוע ומוכר סופרים לו רק ניצחונות. 

אז מה אם מהדורת החדשות של ערוץ 13 מובילה בגדול על הערוץ הלא קיים באמת, כאן 11 ושנייה תמיד, בהפרש גדול מול חדשות ערוץ 12. באולפן שלה מדברים על כביכול כישלון של נתניהו. מותר להם, הם הריי מחוסנים מפני תקלות קטנות על הדרך. מפני כישלון בטבלאות הצפייה הם לא. 

הריאיון של בנימין נתניהו ערוץ 13 ראיון מלא צפו בווידאו מראיין אודי סגל בלוג תקשורת בחירות 2021. צפו ושפטו בעצמכם. עוד מפגש טלוויזיוני מרתק עם ראש הממשלה או לא