נטפליקס תמיכה בעברית פתרון תקלות

נטפליקס תמיכה בעברית פתרון תקלות

המדריך המעודכן נטפליקס תמיכה בעברית פתרון תקלות שירות לקוחות סטטוס מנוי תוכניות חדשות. כל המידע למנוי נטפליקס טלפון לקבלת נציג שירות, מה קורה אם לא רואים ועוד

נטפליקס תמיכה בעברית פתרון תקלות

נטפליקס תמיכה בעברית פתרון תקלות

נטפליקס עזרה בעברית 

במהלך הצפייה ייתכנו בעיות בצפייה ב‑Netflix ב‑טלוויזיה חכמה? קבלו את הטיפים של מוקד תמיכה לצפייה ישירה בנטפליקס. 

  • אם מוצג קוד השגיאה tvq-pb-101 (5.3)‎, בדרך כלל לצד ההודעה הבאה: לא ניתן להפעיל את הכותר כרגע. נסה שוב מאוחר יותר או בחר כותר אחר. בדרך כלל פירוש הדבר שיש לרענן נתונים מסוימים במכשיר. כדי לפתור את הבעיה מומלץ לבצע את השלבים הבאים, בהתאם למכשיר הרלוונטי.

הפעלה מחדש של הטלוויזיה החכמה למה לא רואים נטפליקס 

  • יש לנתק את הטלוויזיה מהחשמל למשך דקה אחת לפחות. בזמן שהטלוויזיה מנותקת מהחשמל, יש ללחוץ על כפתור ההפעלה בטלוויזיה במשך חמש שניות כדי לפרוק אותה.
  •  אם אין לך גישה לכפתור ההפעלה, או שאין כפתור כזה בטלוויזיה שלך, יש להשאיר את הטלוויזיה מנותקת מהחשמל למשך שלוש דקות לפחות.
  • בשלב זה יש לחבר את הטלוויזיה בחזרה לחשמל. הפעל את הטלוויזיה. נסה לצפות שוב ב-Netflix.

 

שינוי חבילה בנטפליקס לשלם פחות על צפייה ישירה 

להלן הנחיות בעברית לשינוי חשבון ומסלול מנוי בנטפליקס ישראל.  ראשית יש להיכנס לחשבון שלך ב-Netflix. לאחר מכן יש לבצע לחיצה על שנה חבילה במקטע פרטי החבילה. (אם האפשרות שנה חבילה לא מופיעה ניתן ליצור קשר בטלפון נטפליקס תמיכה. 

אם החשבון שלך מושעה, לא ניתן לשנות את החבילה עד לביטול ההשעיה. בחירת החבילה הרצויה ולחיצה על המשך או על עדכן. לחיצה על אשר שינוי או על אישור. 

שדרוג מנוי נטפליקס עלויות

במקרה של שדרוג חבילה, השינוי ייכנס לתוקף באופן מיידי כדי לאפשר לך ליהנות מייד מכל התכונות הנוספות. מאחר ש-Netflix הוא שירות בתשלום מראש, תאריך החיוב ישתנה בהתאם ליתרה שנותרה לאחר התשלום האחרון.

שנמוך החבילה לחבילה עם מחיר נמוך יותר ייכנס לתוקף בתאריך החיוב הבא. אפשר להמשיך להשתמש בתכונות של החבילה המתקדמת יותר עד תאריך החיוב הבא.

חשוב לזכור שלא מדובר בחבילה לכבלים או yes. אין כאן התחייבות או חבילות וכו. שלא כמו באינטרנט מהיר לבית או סיבים אופטיים. במקרה כזה ניתן לבטל את המינוי ל‑Netflix בכל שלב.

מחרי מנוי נטפליקס 2021 

בסיסית 32.90 ש"ח

סטנדרטית 46.90 ש"ח

פרמיום 60.90 ש"ח