סיפורה של שפחה פרק 4 עונה 4 צפייה ישירה תרגום מובנה

סיפורה של שפחה פרק 4 עונה 4 צפייה ישירה תרגום מובנה

העונה החדשה והרביעית של שפחה נפתחה בשלושה פרקים בערב אחד. מה יכולנו לבקש יותר. קצב מעולה של התרחשויות ובעיקר מופע ענק של אליזבט מוס שמגדירה מחדש כיצד עושים סדרת טלוויזיה עכשווית ומדויקת. קבלו את סיפורה של שפחה פרק 4 עונה 4 צפייה ישירה תרגום מובנה 

סיפורה של שפחה פרק 4 עונה 4 צפייה ישירה תרגום מובנה

סיפורה של שפחה פרק 4 עונה 4 צפייה ישירה תרגום מובנה

קולות בערפל של העונה הרביעית 

בפרק הראשון של עונה 4 , "חזירים", נקטה ג'ון אוסבורן במידה רבה של זהירות. אפילו טאקט שלא אפיין אותה בשלושת העונות הראשונות. היא הבינה כעת מה שלא יכלה להבין בעונה 1 סיפורה של שפחה. היא סוף סוף קלטה מי מול היא מתמודדת ובעיקר את גבולות הכח. יש לזה חשיבות רבה ליכולת שלה להגיע הישג ממשי בעונה החדשה. 

עונת 2021 של the handmaid's tale season היא בעיקר עונה של התפכחות. היום כבר לנו שיש סיכוי לעונה 5. מדוע? כי את כוחות הרשע של מדינת גלעד לא יהיה קל לנצח בעשרת הפרקים המלאים של עונה 4. 

עונה 4 פרק 4 סיפורה של שפחה

חוות קיז היא המפתח להבנת הסדרה כולה. היא כוללת סצנות לא פשוטות שמייצגות את הדרך של השפחות והמרתות במשך העונה כולה. היא מייצגת בעיני את חוסר האונים של העולם. שמוכן להפגין, למחות ולעשות את עצמו אכפתי. אבל כמו במציאות הדיס אוטופית בחלק מהעולם האמתי – אנחנו לא באמת משנים את המציאות של בני אנוש אחרים. 

צביעות קוראים לזה. את שואת יהודי אירופה אתם זוכרים? מספיק לראות כיצד אומות העולם מסרבים להכיר בשואת העם הארמנית אם חשבתם שעונה 4 שפחה הוא סיפור דמיוני, אז תחשבו שוב. 

סיפורה של שפחה עונה 4 סדרות מובילות הוט לצפייה ישירה 

יותר משנתיים המתנו בסבלנות לעונה החדשה של השפחה. לפי שלושת הפרקים הראשונים היה כדאי להמתין. מדובר באחת היצירות הנוקבות והחדשות שיש כיום על המסך. בזמן הזה נאלצנו להתנחם בסדרות לצפייה ישירה בהוט, מחוברים, הרשימה השחורה בנטפליקס ועוד. מה שחשוב הוא שמאז מחירי מנוי להוט ו yes  ירדו. עכשיו כולם יכולים להרשות עצמם לראות סדרות לצפייה ישירה.

צפו בווידאו באתר! האם ג'ון תברח או תישאר? סיפורה של שפחה – לקראת פרק 4 עונה 4 המלא 

לאן בורחים ממדינת גלעד 

מאז עונה 1 יש לי שאלה שמנקרת בראשי. לאן בורחים ממדינת גלעד? יותר ויותר מראים לנו שהבריחה היחידה היא לקנדה. אבל האם הקנדים עושים הכל על מנת להציל את פליטי גלעד? אני לא בטוח. מרגרט אטווד הסופרת הקנדית משאירה את זה לפרשנות שלך כקורא. התסריט של HULU משאיר את זה לנו כצופים.