מחוברים עונה 9 פרק 16 לצפייה ישירה מתכוננים לסוף

מחוברים עונה 9 פרק 16 לצפייה ישירה מתכוננים לסוף

ואני כמעט לפני סיום מכבה כבר את המסך, מרפה מהשלט, חומק אל תוך המיטה הנעימה. והיא שהבינה שהעונה מתקרבת לסיומה, שואלת בקול מודאג, האם סיום עונת 2021 תמנע מבעדנו להמשיך? אני אומר לה שאין כח בעולם שזה יקרה. נראה שוב שידור של הפרקים בVOD של HOT. מחוברים עונה 9 פרק 16 לצפייה ישירה מתכוננים לסוף. צפו בווידאו בסוף העמוד! 

לצפייה ישירה מחוברים פרק 1 עונה 10 לצפייה ישירה

מחוברים עונה 9 פרק 16 לצפייה ישירה

מחוברים עונה 9 פרק 16 לצפייה ישירה

מחוברים עונה 9 כמה פרקים יש

בעונה המאתגרת ( זוכרים מה היה כאן בשנת 2020 ) העונה כוללת 18 פרקים מלאים לצפייה ישירה. מחבורים היא אולי הסדרה הכי ישראלית על המסך שלנו. הכוכבים שמאיישים את העניין מדי ערב, התייצבו בו חשופים ויחד ומול הצופים פתחו את כל מה שהם מאחורי הקלעים. היא ואני הרגשנו לפתע שאנחנו כמוהם, כמו המחוברים. חיים את מלאכת החיים, רק בלי התהילה. רק עם הזעם שמגיע אל חיינו לפעמים. 

מי משתתף במחוברים עונה תשע

בכל הרע של 2020 צמח פלא. גבירותי ורבותי, 5 אנשים, אושיות חברה מסך ותרבות הסכימו להכניס אותנו אל החיים שלהם באמצעות המצלמות שקבלו מהוט. אני נרגש לספר לכם העונה הנפלאה, העצומה, המעולה הפנטסטית, להצלתם לעונה חד פעמית במיוחד! ולהציג לנו את העונה החדשה של הוט מחוברים.

בתקווה שתהיה לנו בקרוב גם עונה 10 מחוברים. מי שמסקר סדרות ישראליות מומלצות לצפייה ישירה יודע ( זה רלוונטי גם לסדרות מומלצות בנטפליקס), זה רק סדרה אחת מתוך סדרות הרבה. וגם הסדרה העונה המעולה הזו. היא אומנם תסתיים בפרק 18 מחוברים. ואז תצולם עונה חדשה. אז בואו נזכר יחד בכוכבים הגדולים של העונה הזו: 

לוסי אהריש, עברי לידר, דורין אטיאס, מיכל אנסקי ודור רפאלי! 

כמעט סיום עונה מחוברים 9 לצפייה ישירה 

 אותו פרק שנודע לי שאוטוטו העונה עומדת להסתיים – נפסקה פתאום אותה חטיבה נאה. מקצת הגולשים באתר שלחו תגובות שנבקש בשמם שיאריכו את העונה. טרחו להקליד בשורת התגובות מקצתם התחילו מסיחים זה עם זה וחפשו כבר סדרה ישראלית מומלצת לצפייה ישירה. אותן סדרות שאהבתי אצפה שוב בשידור חוזר עד לעונה הבאה של מחוברים. ועל זה היה דווה לבי ועל זה געיתי בבכייה.

בנטפליקס מחכים לי הרשימה השחורה, עונה חדשה של סדרת מתח בספרדית וצפייה חוזרת בשבילה גיבורים עפים. 

 צפו בווידאו של מיכל אנסקי מחוברים עונה 9 משוחחת על שאיפות לנגינה על הפסנתר של הדור הבא