סרטים חדשים בקולנוע המלצות ביקורת מבצעים 1+1 בכרטיס אשראי

סרטים חדשים בקולנוע המלצות ביקורת מבצעים 1+1 בכרטיס אשראי

עולם הקולנוע חזר לפעול בשעה טובה לפעול ואנו כאן עם הסרטים הכי טובים על המסך. חלקם אגב נוצרו כבר בשנת 2021 כך שאלו ממש סרטים חדשים מומלצים בקולנוע. הפעם הבאנו לכם שלושה ז'אנרים מאד מצליחים בישראל! סרטים חדשים בקולנוע המלצות ביקורת מבצעים 1+1 בכרטיס אשראי 

את גיבורי העל בכיכובה של גל גדול הכוכבת הישראלית. את אקי אבני שחוזר למסך בסרט הישראלי בגידה ואת כוכב שובר שורות, עורך הדין ג'ימי מקגיל, השחקן בוב אודנקריק שנכנס לדמות ראשית בסרט אקשן מעולה. ולסיום חידה לגולשי האתר – מה המכנה המשותף לשלושת הסרטים? התשובה בסוף התכבה. בין הפותרים יוגרל פותר שלא ענה נכונה ( הקרדיט לפוגי).

סרטים חדשים בקולנוע

סרטים חדשים בקולנוע

וונדר וומן 1984 גם גל גדות

דיאנה פרינס (גל גדות) חיה בשקט בין בני התמותה בשנות השמונים התוססות – תקופה מוזהבת המונעת ממרדף בלתי פוסק להצלחה בכל מחיר. דיאנה שומרת על פרופיל נמוך כמומחית לאוצרות חפצים עתיקים במוזיאון, וחייה בסתר כגיבורת על מקומית. אך העולם של דיאנה עומד להשתנות בעקבות מפגש פלאי עם דמות מעברה. העולם יזדקק שוב לוונדר וומן על כל כוחותיה, חוכמתה ואומץ לבה מול איל הון חסר מעצורים שמצא את הדרך להתעשרות מהירה תוך סיכון העולם כולו.
למעשה Wonder Woman 1984 הוא ההמשך של הסרט הראשון משנת 2017. וכל השאר זה כבר היסטוריה.

בגידה חדש בבתי הקולנוע עם אקי אבני סרט ישראל

מבוסס על רב המכר – "כשהשמיים נפלו" מאת שחר טריטופ.
הדרך לגיהינום רצופה תמיד בכוונות טובות. ההרמוניה והאהבה ממלאים את חיי הנישואין של שחר ויעל. שחר החושש שהשלווה תוביל לשעמום ולאיבוד המתח המיני, מחליט ליצור לאשתו מאהב וירטואלי.

סתם אחד עם בוב אודנקריק משובר שורות וסמוך על סול

שובר קופות מפתיע מהיוצרים של ג'ון וויק ודדפול. האץ' (זוכה האמי בוב אודנקירק מסמוך על סול, שובר שורות) הוא סתם איש משפחה רגיל החיי בפרברים ללא דאגות או הרפתקאות. לילה אחד שני גנבים פורצים לביתו והוא מסרב להגן על עצמו בתקווה להימנע מסיבוכים מיותרים. לרגעים הסרט מזכיר את ההיסטוריה של האלימות מלפני כעשרים שנה. אבל הוא לא פחות ולא פחות מפתיע ממנו! אחד הסרטים הטובים של 2021.

התשובה לשאלה – ישראל.
גל גדות ישראלית, בגידה הוא סרט ישראלי ובוב אודנקריק נשוי לישראלית. כל העולם במה וכל התשובות מובילות אלנו!