דרך הקרח ביקורת המלצות סרט חדש עם ליאם ניסן

דרך הקרח ביקורת המלצות סרט חדש עם ליאם ניסן

סרטי אקשן מומלצים לצפייה! והפעם לאחר קריסת מכרה יהלומים בצפון קנדה, נהג סמי-טריילר הוותיק בדרכי הקרח נדרש להוביל משימת חילוץ בלתי אפשרית מעבר לאוקיינוס קפוא, כדי להציל חבורת כורים כלואה. בעודם נאבקים בסופה אימתנית ובקרח המפשיר הם עתידים לגלות שהסכנה האמתית, היא כזו שלא יכלו לצפות. דרך הקרח ביקורת המלצות סרט חדש עם ליאם ניסן . צפו בווידאו בסוף העמוד! 

דרך הקרח ביקורת המלצות צילום מסך יוטיוב

דרך הקרח ביקורת המלצות צילום מסך יוטיוב

מובילים על קרח דק אבל עם הרבה אקשן 

מי שמצפה למתח קל בסגנון התוכנית המצליחה של ערוץ ההיסטוריה הנושא את אותו שם. אלו יתבדו במהרה. כאן האקשן עוצר נשימה, ונראה אמתי ותיעודי לא פחות. ככה זה שאת שני התפקידים הראשיים מגלמים מגה סופר סטארים. ליאם ניסן הוא אמנם הפנים של הסרט על גבי כרזות הקולנוע אבל שחקן המשנה לורנס פישבורן. כוכב ערוץ ההיסטוריה היה יכול בקלות להיות שם בעצמו. סוף כל סוף הוא הכוכב האמיתי של המטריקס.

השנה זכינו בשני יצירות של נסיעה על הקרח. הראשונה הייתה העונה הראשונה של רכבת הקרח בכיכובו של שון בין וכולנו מקווים שהעונה השלישית של העולם הקפוא (שמתחיל  להפשיר ) תעלה בקרוב בנטפליקס.

וזו השנייה בסרט המומלץ בכיכובו של ליאם ניסן. מדובר לא רק בסרט מתח אלא בעיקר סוג של מבט אמיץ אל תוך ההווה שלנו בו קרחונים נמסים ומשנים את הגאוגרפיה והטופוגרפיה של כדור הארץ.

במאי: ג'ונתן הנסליי
שחקנים: ליאם ניסן, לורנס פישבורן, אמבר מידת'אנדר, מרקוס תומס, הולט מק'קינלי, מרטין סנסמיר, בנג'מין ווקר.

כרטיסים מוזלים מבצעים הנחות  לבתי קולנוע צפו בסרטים החל מ9 שח 

חזרתם של בתי הקולנוע והצגת סרטים בינלאומיים כמו The Ice Road בבתי הקולנוע בישראל מחזירה את גם מבצעים 1+1 לסרטים באמצעות הטבות בכרטיסי אשראי. אחת ההטבות הכי חשובות בתחום מימוש נקודות בכרטיסי אשראי חזרה בענק לחיינו. בנוסף ניתן לרכוש כרטיסי קולנוע במחיר של 9 שח באמצעות אתר ההטבות פיס פלוס. שימו לב שגם בנק פפר של לאומי מקנה הטבות לסרט 1+1.

צפו בווידאו עם תרגום עברית מובילים על קרח דק לצפייה ישירה