רשימת הדחה האח הגדול 2021 ערוץ 13 לצפייה ישירה

רשימת הדחה האח הגדול 2021 ערוץ 13 לצפייה ישירה

רק התחילה הסדרה פרק 1 אח הגדול לצפייה ישירה וכבר יש לנו מחנות וכבר יש לנו מועמדים להדחה, מחנות ואנשים שלא רוצים לראות אנשים אחרים. הרגשה של בחירות מספר 5. כל המידע על מה שקורה בבית. רשימת הדחה האח הגדול 2021 ערוץ 13 לצפייה ישירה

רשימת הדחה האח הגדול 2021

רשימת הדחה האח הגדול 2021

האח הגדול פרק 1 לצפייה ישירה  

הייתי בטוח שבאמת תהיה כאן הפתעה אבל התאכזבתי. הפתעות כאלה טלפלא. יאללה בואו נמשיך לבדוק מה קרה בפרק הבכורה המתיש שלא רוצה להסתיים. דנה רון ואורן חזן במראה משודרג, קיבלו משימה מאד אפשרית, להחליט מי הם ארבעת הדיירים שייכנסו מייד לרשימת ההדחה הראשונה ויעברו לבית השני שכבר קיבל את השם הבית התלוי. 

כרטיסי שנה טובה ברוח התקופה תמונות להורדה

כרטיסי שנה טובה ברוח התקופה תמונות להורדה

איך אמר גיא, הם בשוק טוטאלי. רק אנחנו לא. הדיאלוגים החבוטים שמטרתם להסביר לצופים שהנה יש עונה שלא שהדיירים לא הכירו קודם לכן, הם רק הכנה לתוכנית הצינור בערוץ 13 שם האקשן האמיתי עם אריאל אהרוני השותף של מישל טרוני ודניס צ'קרוב. 

מי מועמד להדחה כבר בפרק הראשון של האח 2021 

  1. רומי גיאור כאשר הייתה בת 20 פגשנו בתכנית 2025 של ערוץ 12. 
  2. אייל ברקובר שלקח חלק בריאליטי esto es Guerra בפרו.
  3. מאיה בצלאל עסיס היא שדרנית רדיו ומגישת טלוויזיה ישראלית
  4. רועי לולו מעצב שיער ואומן איפור

המשימה- לשמור אתכם עסוקים מול המסך של ערוץ 26 לצפייה ישירה 

ישנן לא מעט שאלות סביב רלוונטיות של תכנית כמו האח הגדול בעידן הדיגיטלי. אולם יש מדינות שכבר משדרות את עונה 24. כנראה שיש עוד אנשים משועממים בעולם שלנו. מצד שני אם אני כותב על זה, אולי אני אחד הצופים האלו, שלא מרפים מהמסך, עוברים להתגורר בערוץ 26 לצפייה ישירה חינם ובכל הדחה מצביעים מחדש. אולי. 

בכל מקרה החודשים הקרובים, שבאמצע שלהם יש גם אולימפיאדה, ייקבעו האם תהיה עונה חדשה של האח. התכנית אולי מושכת רייטינג וכמו שאתם יודעים, הוויכוחים על כלום שום דבר עוד יצוצו העונה, אבל בערוץ 13 לצפייה ישירה משהו צריך לעשות חשבון נפש. הדרך לליגה של ערוץ 12 לייב, עוברת בתוכניות אחרות. 

אגב בימים אלו בyes  עושים בית ספר לטלוויזיה ליתר ערוצי השידור בישראל. עם בני אור פרקים מלאים ומלכת היופי של ירושלים, יש להם את התוכניות הטובות ביותר על המסך.