בדיקות קורונה בבית מרקחת כל מה שצריך לדעת

בדיקות קורונה בבית מרקחת כל מה שצריך לדעת

כל המידע, מחירים, בדיקות קורונה בבית מרקחת כל מה שצריך לדעת. מהן הבדיקות המהירות (אנטיגן), היכן ניתן לבצע אותן. הנחיות משרד הבריאות. 

בדיקות קורונה בבית מרקחת כל מה שצריך לדעת

בדיקות קורונה בבית מרקחת כל מה שצריך לדעת

קרדיט תמונה ערכה חדשה של קווידל לבדיקת קורונה עצמית בבית – צילום רימיפארם וסופיה ארצות הברית בדיקות מידיות

מה זה בדיקה עצמית? מהן הבדיקות המהירות (אנטיגן)?

בדיקות מהירות, בהן הבדיקות הביתיות, הן בדיקות לגילוי נגיף קורונה, המבוססות על טכנולוגיה שאינה מצריכה שינוע הבדיקה למעבדה ומאפשרת מתן תשובה תוך 15 עד 30 דקות מרגע הדגימה. אמנם הבדיקות המהירות הן בעלות רגישות פחותה מזו של בדיקות ה-PCR הרגילות, אך הן מאפשרות זיהוי מהיר וטוב מספיק במקרים בהם העומס הוויראלי גבוה.
בדיקות אנטיגן אינן תקפות בשימוש לצורך מעבר גבול או טיסה אלא רק בדיקות PCR.

עוד באתר – אטרקציות לקיץ מבצעים והנחות

היכן ניתן לבצע בדיקות מהירות ביתיות?

החל מהשבוע, יחל שיווק של ערכות בדיקה מהירות בפארמים ובבתי המרקחת. בדיקות אלו נועדו לשימוש הציבור בהתאם להנחיות. תוצאה שלילית בבדיקות אלו אינה משמשת כאסמכתא כלשהי לטובת כניסה למקומות או כל דבר אחר, והיא לשימוש אישי בלבד.

בדיקת הקורונה העצמית של תאגיד קווידל בקרוב בכל בתי המרקחת ורשתות הפארם

בהמשך להצהרות ראש הממשלה ושר הבריאות על קידום מואץ של כניסת הבדיקות הביתיות העצמיות, בקבוצת רימיפארם, חברת הבדיקות המהירות הנפוצה בארץ, כבר נערכים עם מספר בדיקות עצמיות, אמינות, מהירות מאושרות FDA לשימוש ביתי.

בסרטון ניתן לראות את הבדיקה העצמית החכמה בעולם ללא מטוש, אותה מתכוונת קבוצת רימיפארם להגיש השבוע לאישור משרד הבריאות. מדובר בבדיקה עצמית חכמה ומהפכנית ללא מטוש כלל. הבדיקה כבר אושרה על ידי ה – FDA בחודש יוני 2021 ופותחה על ידי חברת אורשור טכנולוגיות מארצות הברית. הבדיקה העצמית נקראת InteliSwab ומאפשרת לקבל תשובה תוך 30 דקות ונמכרת כבר בכל העולם. הדיוק שלה עומד על 98% והיא קלה ופשוטה לשימוש.

צפו בווידאו בדיקות קורונה ביתיות כך זה פועל


חדשות משרד הבריאות בדיקות קורונה עצמית