בעלת החלומות פרק 24 לצפייה ישירה: הייתם מאמינים לפתרון?

בעלת החלומות פרק 24 לצפייה ישירה: הייתם מאמינים לפתרון?

אם טרם צפיתם בסדרה החדשה של הוט אז אפשר להגיד שיצרתם חור בהשכלה בכל מה שקשור לסדרות ישראליות מומלצות. עכשיו הזמן להשלים את החסר ולצפות בפרקים המלאים. קבלו את בעלת החלומות פרק 24 לצפייה ישירה: הייתם מאמינים לפתרון?.

זה לא אומר שאין סדרות אחרות שגם הן טובות בימים אלו על המסך. זה רק אומר שהסדרה של הוט, בעלת החלומות, היא הטובה ביותר על המסך. עד שתחזור מלכת היופי של ירושלים היא על תקן המרענן הרשמי של צפוי הסדרות בישראל. אני למשל מחכה לסוף כל יום, עם ארוחת הערב והסלט, אחרי כל הסידורים של היום, ואז ברור מי הולך לעלות על המסך.

עוד באתר האח הגדול 2024 מי נכנס לבית ומה החוקים החדשים

 

בעלת החלומות פרק 24 לצפייה ישירה

בעלת החלומות פרק 24 לצפייה ישירה

אז על מה הסדרה פותרת החלומות בהוט VOD 

"בעלת החלומות" מספרת את סיפורה של נור (אודיה רש) צעירה חסרת כל שמפגש גורלי בינה לבין יהודה ורבורג (דניאל ליטמן), צעיר ועשיר מאד, משנה את חייהם לעד. הוא מספר לה חלום שחלם והדברים שהיא אומרת לו גורמים לו להאמין שהיא היחידה שיכולה לעזור לו לפתור את הטרגדיה המשפחתית שלו ואם הוא יידע מה קרה שם, אולי הסיוטים שלו ייפסקו.

ליהודה זה לא מפריע להתאהב בפותרת החלומות הפרטית שלו, כמו שפרעה התאהב ביוסף,  והיא בכלל לא ידעה שיש לה יכולת כזאת. חשבתם שאהבה זה פשוט? או שאהבה יכולה להיות רק כואבת? אז צדקתם. אבל במקרה הזה היא גם מסובכת. זו הסדרה הטובה ביותר על לוח שידורים של HOT.

עוד באתר – איזה סדרות מומלצות יש עכשיו? 

הקשר בין יהודה לבעלת החלומות מסתבך כי לכל הסובבים יש אינטרס להיכנס ביניהם. לנור יש בן זוג (אימרי ביטון) שלא אוהב את הקרבה שלהם, ויש לה אבא מאמץ (חנן סביון) שמנצל את היכולת שלה, ומהצד השני, אחותו של יהודה, שני ורבורג (אליאנה תדהר) ואמא שלו (צופית גרנט) לא מוכנות שסודות מן העבר יסכנו את העתיד שלהם.

ירושה לך? פתרון חלום על פי דרישה- סדרה מומלצת לצפייה ישירה פרקים מלאים 

על הפרק מונחת גם ירושת ענק כאשר מאיר רומנו (יורם טולדנו), אביו החורג של יהודה ובעל חברת מלונות היוקרה 'רומנו' חולה ועומד למות, אבל הוא מעכב את הצוואה שלו כי גם הוא חלם חלום והוא רוצה להבין את המשמעות שלו לפני שהוא מוריש את מפעל חייו. העיסוק בחלומות מציף מחדש מלחמת אחים שקרעה את המשפחה לפני שנים ומאיימת לפרק את האימפריה המשפחתית שוב והפעם לתמיד, והמזימות והתככים מאיימים על חיי הזוג ומאלצים אותם לבחור בין המשפחות שמהן הם מגיעים לבין האהבה.

צפו בווידאו לקראת פרק 24 המלא לצפייה ישירה בעלת החלומות HOT