העסקאות הגדולות של היסטוריה למכירה Pawn Stars

העסקאות הגדולות של היסטוריה למכירה Pawn Stars

חשבתם שזה כל כך פשוט להחליט אילו פריטים לרכוש, כמה כסף להשקיע ומה הסיכויים להרוויח מפרטים יקרים במסגרת סדרת Pawn Stars בערוץ ההיסטוריה. קבלו את הסרטון הטוב ביותר בסדרה עם … העסקאות הגדולות של היסטוריה למכירה ריק האריסון Pawn Stars. 

העסקאות הגדולות של היסטוריה למכירה Pawn Stars

העסקאות הגדולות של היסטוריה למכירה Pawn Stars

תמיד רלוונטי, תמיד אנושי, תמיד מצחיק- כוכבי  היסטוריה למכירה 

Pawn Stars היא סדרה ותיקה העוקבת אחר שלושה דורות של משפחת הריסון כשהם מעריכים את ערך הפריטים שנכנסים ויוצאים מחנות המשכון שלהם שם ניתן למכור ולמשכן זהב וכסף בלאס וגאס, פריטים היסטוריים ופריטי אספנות נדירים.

עוד באתר- איזה סדרות מומלצות בערוץ ההיסטוריה?

הגיטרה של ג’ימי הנדרקיס

מחר מבוקש 750,000 דולר. אולם העסקה לא נסגרה בסופו של דבר. האם אתם הייתם מסכנים כמעט מליון דולר עבור גיטרה, אפילו אם נגן עליה הגיטריסט הטוב בעולם?

החוברות הנדירות של מובי דיק

יום אחד נכנס לחנות אדם עם חוברות נדירות של הסיפור אודות הליוויתן הכי מפורסם בעולם- מובי דיק. מי לא ראה לפחות גרסה אחת של הסרט, שבו רודף קפטן אחאב אחר היונק הימי הגדול ביותר בעולם. כמעט חמישים שנה אחרי, החוברת שנמכרה במקור בעשרה סנט נקנתה על ידי צ’אמלי במחיר 375 דולר.

הציור הנדיר של אַלבּרֶכט דִירֶר Albrecht Dürer 1528

הוא חי בימים שבהם אנשי אשכולות שלטו במדע ובתרבות. הם היו בני חסותם של רוזנים ומלכים ובמידה רבה עצבו גם את התרבות שלנו היום.

דִירֶר היה צייר, אמן הדפס עץ, תחריט ורישום, ואיש אשכולות גרמני, שעסק במתמטיקה וציור. יצירות שלו נמכרות במחירים של עשרות אלפי דולרים.

ריק האריסון הוא אולי לא מומחה לאומנות, אבל מה לעשות שמומחה אחר שיוכל להעריך את השווי של היצירה לא היה בנמצא?
אז הוא קנה את הציור במחיר של 5,500 דולר ואחר כך המתינה לו הפתעה נעימה במיוחד. כאשר בוצעה לפריט הערכת שווי הסתבר ששוויה המינימלי הוא לפחות כ22,000 דולר.

מפרגנים לו? גם אנחנו!

כמה עונות יש לסדרה היסטוריה למכירה?
  • מספר עונות 17לצפייה ישירה בערוץ ההיסטוריה בהוט ו-yes
  • מספר פרקים 587 שכולם בלי יוצא מהכלל מרתקים! 

צפו בווידאו המרתק צפייה ישירה ערוץ ההיסטוריה.  למכירה עם הכוכבים הגדולים עם ריק הריסון, קורי הריסון, ריצ’רד הריסון, אוסטין “צ’אמלי” ראסל