מטרה מאחורי סורגים תרגום עברית צפייה ישירה

מטרה מאחורי סורגים תרגום עברית צפייה ישירה

תנו לי סרט אקשן בלי מעצורים כזה שמדביק אותי למסך, כזה שאני מחכה לסצנה הבאה, מנסה להבין מי יקרה בפריים הבא. אז אם גם אתם רוצים לראות סרט מתח חדש מומלץ הפעם נמליץ על מטרה מאחורי סורגים תרגום עברית צפייה ישירה . איפה אפשר לראות את הסרט? וידאו ממתין לכם בסוף הכתבה!

מטרה מאחורי סורגים

מטרה מאחורי סורגים

על מה הסרט מטרה מאחורי הסורגים עם ג’רארד באטלר 

שימו לכם מנגינה של אקשן. כי רק התיאור של הסרט עושה לי צמרמורת.

בעודו נס על נפשו במדבר נוואדה במכונית מחוררת קליעים הנוכל הערמומי טדי מורטו ממציא תכנית נואשת. מה הוא לא יעשה כדי לחמוק מהרוצח השכיר הקטלני בוב וידיק.

הוא מחטיף אגרוף לשוטרת המתחילה ואלרי יאנג על מנת לגרום למעצרו. אתם חושבים עכשיו הוא מוגן?. כתוצאה מכך להכנסתו לתא מעצר בתחנת המשטרה של העיירה.

אך הכלא אינו יכול להגן על מורטו לאורך זמן. וידיק מוצא גם הוא את דרכו לתחנה, ומחכה לזמן הנכון להשלים את משימתו בתא מעצר סמוך.

כאשר הופעתו של רוצח שכיר מתחרה מציתה כאוס מוחלט. כך הוא נקלע למבוך איומים המתגברים שיאלצו את וידיק להיות יצירתי אם ברצונו להשלים את המשימה ולחלץ את עצמו מהמצב הנפיץ. ואותי הצופה לשחרר אנחת רווחה. אבל אתם הריי לא רוצים ספוילרים על סרטים חדשים.

אין עוד מלבדו  הסרטים המומלצים עם ג’רארד באטלר

מחר לנצח – בתפקיד: המלח הראשי בספינת הוד מלכותה דבונשייר.

פנטום האופרה – בתפקיד: פנטום האופרה סרט מעולה שתמיד נשאר רלוונטי ומומלץ

טומב ריידר 2: סוד החיים – בתפקיד: טארי שארידן יצירה לפנתיאון

הסרט ההיסטורי 300 – בתפקיד: ליאונידאס מלך ספרטה. אולי התפקיד הכי טוב שלו על מסך הקולנוע

יוצאים לסרט כרטיסים מוזלים 1+1 לכרטיסים כבר רכשתם?

אני יושב לי בבית חושב לאיזה סרט הולכים היום? איזה סרטים חדשים מומלצים יש בקולנוע. אבל רגע לפני שאני מזמין כרטיסים אני תמיד בודק היכן יש מבצעים 1+1 בכרטיס אשראי או מבצע של מועדון לקוחות. לכן לפני שאתם יוצאים לאחד ממתחמי סינמה סיטי, הוט סינמה או יס פלנט חשוב לבדוק —> כאן תוכלו למצוא כרטיסים 1+1.

צפו בווידאו מטרה מאחורי סורגים תרגום עברית