בעלת החלומות פרק 28 לצפייה ישירה: מי זאת רוז?

בעלת החלומות פרק 28 לצפייה ישירה: מי זאת רוז? 

דרמה יומית בהוט יכולה להיות סדרה טובה או סדרה מעולה שמרתקת את כל מי מי שאוהב סדרות ישראליות מומלצות לצפייה ישירה. רוצים תכנית מעניינת על המסך? קבלו את בעלת החלומות פרק 28 לצפייה ישירה: אולי הפעם? איפה אפשר לראות את הסדרה- הווידאו מחכה לכם בסוף הכתבה. 

בעלת החלומות פרק 28 לצפייה ישירה

בעלת החלומות פרק 28 לצפייה ישירה

ספרו לי מה חדש בפרק 28 בעלת החלומות?

לאורך כל הסדרה מאיר הוא הכוכב ועומד ברכזה. גם אם למעשה הוא שוכב במרבית זמן המסך שלו. יורם טולדנו טוב גם אם הוא ישן. בפרק 28, דווקא ברגעיו האחרונים מאיר נראה כי הוא קרוב מתמיד לאמת האם הוא יספיק? כנראה שרק בפרק 29 של פותרת החלומות נקבל את התשובה. ולא פחות חשוב, וזו הדלפה לצפייה ישירה- האם היום זה היום שיודי יגלה שנור היא רוז? חכו וצפו בווידאו בסוף העמוד.

אם כבר את קופסא שחורה של עמוס עוז, ויש לכם פה ושם פלאשבקים לספר, אז דעות לכל שזה לגמרי לא במקרה. כי גם השם האמת, רגע ההארה, או תרצו נקודת ההתפכחות והחרטה היא על ביום שבו אנו קרבים אל דמעות פרידה. 

עוד באתר- איזה סדרות חדשות מומלצות יש?

כמה פרקים בשבוע בעלת החלומות? 

הסדרה משודרת בהוט ערוץ 3 בימים שלישי, רביעי, חמישי. ז"א שיש לפחות 3 פרקים בכל שבוע. חוץ מזה אתם יכולים להיכנס ל VOD של הוט ולצפות בכל הפרקים בשידור חזור. 

מי זאת רוז ומה הקשר שלה לנור? 

הסדרה סובבת סביב יורם טולדנו. פעם הייתה לו ילדה שהלכה לאיבוד במדבר ומאז נעלמו עקבותיה. לילדה הזו קראו רוז רומנו. עברה שנה, עבור שנתיים וכמעט עשרים שנה אחרי, יהודה מכיר פותרת חלומות חובבנית שמסתבר שהיא לגמרי מקצועית. לאישה הזו קוראים נור. עובר לו פרק ועדיין הוא מגלה ש…..למעשה רוז היאנור האבודה. ויש גם משמעות לשמות-

נור – אור, הוא שמה של המלכה הירדנית, לשער אשתו של המלך חוסיין. אחד מזני התמרים הטעימים ביותר נקרא דקל נור.

רוז – פרח שושנה יפת תואר. השם היה מקובל בקרב עולי בולגריה וטורקיה בישראל. זוכרים את השיר- כמה שירים אשלח לך רוזה? זו אותה הגברת בשינוי האדרת.

צפו בווידאו לקראת פרק 28 המלא בעלת החלומות HOT צפייה ישירה 

ביקורת סרטים וסדרות על המסך בישראל. מנטפליקס ועד ערוץ 11 כאן- פותרת החלומות פרק 28 לצפייה ישירה: נור ורוז זו אותה אחת? צפו סדרות online watch פרקים חדשים מלאים בדרמה היומית של הוט. ספוילרים הדלפה. מי השחקנים ועלילה