בעלת החלומות פרק 38 המלא לצפייה ישירה הוט: חלומות ונשיקות

בעלת החלומות פרק 38 המלא לצפייה ישירה הוט: חלומות ונשיקות

בימים האחרונים יש עומס רציני על המסך שלי. אחד אחרי השני עולים להיטי החורף סדרות ישראליות מומלצות לצפייה ישירה. ערוץ 12 עם להיות אתה והזמר במסכה וערוץ 13 עם המודח הראשון של הישרדות VIP לצפייה ישירה. אבל יש סדרה ישראלית אחת שאני לא מוכן להפסיד- בעלת החלומות פרק 38 המלא לצפייה ישירה הוט: חלומות ונשיקות.

בעלת החלומות פרק 38 המלא לצפייה ישירה הוט

בעלת החלומות פרק 38 המלא לצפייה ישירה הוט

כוכבי לילה יאירו מעל חלומנו ככתר

החלומות תופסים מקום נכבד בכל מי שמאמין ברוחניות. וביננו גם האנשים הריאליים ביותר מדי מפעם נתפסים עם חלום. אני לא מדבר על שאיפות בחיים, כי כאלו יש לרובנו, בלי צורך להשאיל דימויים מסדרות מומלצות לצפייה ישירה בהוט. אלא חלומות של ממש, כאלו שאתה מתעורר או מתעוררת ומשאירים לנו סימני שאלה.

וזה בדיוק מה שקורה בפרקים המלאים של בעלת החלומות בהוט. כל סיום של פרק משאיר אותי עם סימן שאלה מה יקרה בפרקים החדשים של הסדרה. אחרי שכבר שמענו וידענו שרוז היא בעצם נור. אחרי שראינו סצנת אינטימית נוסח הוליווד על המסך שלנו. מה נשאר ובמה הסדרה בעלת החלומות יכולה להפתיע בפרקים החדשים?

עוד באתר איפה יש מפגשי גרושים גרושות? 

אז הנה זה קורה! בעלת החלומות מתחילה להגשים

וככה מתחילה תפנית בעלילה. נירה, אותה מגלמת צופית גרנט מתהפכת. היא לא מוכנה יותר לסבול את ההפקרות מתחת לאף שלה. היא מעיפה לכל הרוחות את מי שלא מתאים לה. את הלהט הזה של צופית כחשקנית, אני רואה בכל פעם שיש נקודה מפנה באבודים ערוץ 13 לצפייה ישירה. כאן אני נכנס להתלבטות. האם מקומה על המסך כשחקנית או בשליחות האינסופית שלה באבודים. כמה שיותר, בשני הערוצים, יותר טוב!

אתם חולמים בעלת החלומות פותרת את הסמלים של החלומות

רגע לפני שאתם ממשיכים לווידאו של פק 38 בעלת החלומות לצפייה ישירה קבלו בבקשה את הסמלים הגדולים של החלומות. מה הם אומרים. גם בלי שירותי הפתרונות של נור. אז מה מסמל נחש בחלום? על פי מנתחת החלומות והסופרת המקצועית לורי קווין לובנברג, נחשים – ארכיטיפ חלומי נפוץ – מייצגים בדרך כלל אדם בחייו של החולם המפגין התנהגות נמוכה, מלוכלכת, רעילה או ארסית. עם זאת, הם יכולים גם לייצג משהו הקשור לבריאות או לרפואה

צפו בווידאו פרק לקראת שידור פרק מלא מספר 38 בעלת החלומות הוט VOD