אקס פקטור 2022 מי עלה לשלב הבא, האודישנים, המתמודדים. פרק 1 לצפייה

אקס פקטור 2022 מי עלה לשלב הבא, האודישנים, המתמודדים. פרק 1 לצפייה ישירה ערוץ 13

עכשיו אתם יודעים ראשונים. מי עלה לאודישן הראשון, מי הצליח לרגש את השופטים ומי קבל תגובות פושרות. בלוג על הסדרה מספר בישראל. אקס פקטור 2022 מי עלה לשלב הבא, האודישנים, המתמודדים. פרק 1 לצפייה ישירה ערוץ 13.

אקס פקטור 2022 מי עלה לשלב הבא

אקס פקטור 2022 מי עלה לשלב הבא

אודישנים אקס פקטור 2021 

והם עולים על הבמה ומתרגשים כי זה לא פשוט לשיר. מול השופטים והקהל הם צריכים לתת את הביצוע מספר 1 שלהם מאז ומעולם. הביצוע הבא הכי טוב שלהם יהיה בגמר x factor ישראל 2022. אז מה נשאר לכם לעשות? בעיקר לא להתבלבל בין הזמר במסכה, שם פרופסור גרוטו נחשף בתור אפון, ולהיצמד אלינו עם כל העדכונים, ספוילרים עם הדלפה מי עלה לשלב הא.

מתי יוצא האירוויזיון לשנת 2022?

אירוויזיון 2022 יתקיים בטורינו שבאיטליה בתאריכים 10, 12 ו- 14 במאי.

מי שופט בעונה החדשה של אקס פקטור ישראל?

כל שופט והלהיט שלו! השנה יש לנו חבר שופטים מעולה שכל אחד מהם עשה ועושה קריירה גדולה. ואחת שהיא הדובדבן בקצפת כי לה זכייה משלה בתחרות הזמר של האירווזיון. קבלו אותם לקראת אקס פקטור 2021 פרק 1 לצפייה ישירה אלו השופטים שייקבעו מי עולה לשלב הבא.

  • אביב גפן עוד לא חזר בתשובה, אבל לקח פניית פרסה מבחינת תדמית. במקום די רחוק שקוראים לו גמר אקספקטור אני מחכה לראות את מי הוא יבחר.
  • לא קרובה של דינה אבל תמיד ברזילי נטע שזכתה בעצמה  באירוויזיון.
  • מרגול – ואני חייב להזכיר את להיט העבר שלה למילים של יאיר קלינגר- לא תמיד עוצרת ברמזורים שלך, מה שצובט לי את הלב, לא תמיד צובט לך.
  • רן דנקר האקס המיתולוגי של נינט, אמן אמיץ מהטובים שיש לנו על הבמה.
  • מירי מסיקה ילדה שלנו כמה התגעגענו חכי ותגידי לנו מה את חושבת על המתחרים
צפו בווידאו אודישנים פרק 1 אקס פקטור ישראל עונה 4 פרקים מלאים לצפייה ישירה ערוץ 13 

לקראת עליית "אקס פקטור לאירוויזיון" בשבת, 30.10, קבלו ריאיון עם רן דנקר רגע לפני יום הצילומים הראשון. דנקר מדבר על ההתרגשות שלו מהמעמד החדש כשופט, מה הוא מצפה מהנציג הבא שלנו לאירוויזיון ועומד יפה בהתקלה על השירים הישראליים שהשתתפו באירוויזיון