נרקוס מקסיקו עונה 3 פרקים מלאים צפייה ישירה נטפליקס קישור סודי

נרקוס מקסיקו עונה 3 פרקים מלאים צפייה ישירה נטפליקס קישור סודי

היה שווה להמתין כמעט שנתיים לעונה החדשה והאחרונה בנטפליקס. קבלו אותם עם כתבה בלעדית ווידאו מלא של נרקוס מקסיקו עונה 3 פרקים מלאים צפייה ישירה נטפליקס קישור סודי. 

נרקוס מקסיקו עונה 3 פרקים מלאים

נרקוס מקסיקו עונה 3 פרקים מלאים

מתי מתחילה Narcos: Mexico Season 3 נרקוס מקסיקו

העונה השלישית עולה לשידור פרקים מלאים בנטפליקס בימים אלו. בזמן שאתם קוראים את הכתבה כל העונות מחכות לכם לצפייה ישירה. 

מה חדש בעונה השלישית של  Narcos: Mexico Season 3 נרקוס מקסיקו

דור חדש של ברוני סמים נאבק על שליטה, עיתונאים מנסים לחשוף את האמת, וסוכני ממשל פוסעים על הקו הדק שבין צדק לשחיתות. אחרי העונה השנייה שבה הם הצליחו להשפיע על תוצאות הבחירות במקסיקו, ומקביל לעליית כוחו של קרטל סינלואה, גם ה FBI מהדק את טבעת המצור במטרה לסגור על ההברחות לשטחי ארצות הברית. 

עוד באתר כל העונות של נרקוס בנטפליקס 

מה קרה במציאות לראשי הקרטל של נרקוס מקסיקו ספוילרים 

כוכב הסדרה מיגל אנחל פליקס גאיארדו

 יושב בכלא במקסיקו. בשנים הראשונות למאסרו ניהל את הקרטל מבין כותלי בית הסהר. מאז נעצר ב-1989 הגיש מספר בקשות חנינה. בימים אלו שוקלת הממשלה לתת לו לצאת לחופשי עקב מצבו.

אולי יעניין אתכם לדעת על סדרות טורקיות רומנטיות לצפייה ישירה 

אמאדו קריו פואנטס Amado Carrillo

 המבריח בעל צי המטוסים הגדול. אם אם צ'אפו היה מומחה להברחות באמצעות מנהרות בגבול ארצות הברית מקסיקו הריי אמאדו התמחה במנהרות אוויריות. הוא שלט בשחקים באמצעות צי מטוסים שהקים. את כלי הטיס נהג לרכוש במכירות פומביות של חברות תעופה ולהכשיר אותם למטרות שלו. נפטר במהלך ניתוח פלסטי לשינוי הפנים מכיוון שחשש שיוסגר ל DEA ולארצות הברית. 

רפאל קארו קינטרו  Rafael Caro Quintero הברון שנעלם וברח מהחוק 

המייסד והמנהיג לשעבר של קרטל סונורה. היה מועמד להסדרה לארצות הברית ( ספוילרים לעונה החדשה), אבל אז הוא הצליח להתחמק. תוך שהוא מנצל צו שיפוטי שקבע כי משפטו נערך בניגוד לחוק במקסיקו, הוא יצא לחופשי למספר ימים ומאז נעלמו עקבותיו. נחשב לאחד המבוקשים ביותר בעולם. 

ומה קורה עם אל צ'אפו בכלא סופרמקס של ארצות הברית

ואיך אפשר בלי הכוכב הראשי של הסדרה. אומנם יש לו 3 עונות משלו בנטפליקס אבל אל צ'אפו, גם מאחורי הסורגים הוא עדיין אגדה. אז נכון שהוא אמור לסיים את חייו בכלא סופרמקס בארצות הברית. אבל הוא הצליח לשנות את חוקי המשחק. ארצות הברית ניסתה לשים יד על הבן שלו ובתגובה הקרטל יצא למלחמה חורמה במשטרת מקסיקו. לאחר קרבות עקובים מדם הכריז הנשיא המקומי כי הסתיימה הפעילות המשותפת והמדינה תפסיק להסגיר את ראשי הקרטל לרשויות החוק בארצות הברית. 

צפו בווידאו עם תרגום עברית בעונה החדשה 2021 נרקוס מקסיקו עונה 3 טריילר Netflix

סדרות מומלצות בנטפליקס- נרקוס מקסיקו עונה 2 לצפייה ישירה, ביקורת על סדרות, מידע אודות נרקוס imdb ובעמוד זה נרקוס עונה חדשה