המשימה סרט חדש לצפייה ישירה צפו בווידאו סרטים חדשים 2022

המשימה סרט חדש לצפייה ישירה צפו בווידאו סרטים חדשים 2022

זה לא אושן 11 ובטח לא האוצר המקולל מאי האלונים. אבל זה סרט מתח עשוי היטב ומומלץ לכל מי שרוצה לחזור לימים שסרטי מסתורין הזכירו לנו את המציאות שלנו. קבלו את המשימה סרט חדש לצפייה ישירה צפו בווידאו סרטים חדשים 2022.

מי יצר את הסרט ? המפיקים של ׳הבלתי אפשרי׳ ו-׳המבוך של פאן׳ בכיכובם של: פרדי היימור (הרופא הטוב) ו- ליאם קנינגהם (משחקי הכס) אם אהבתם את ׳האשליה׳ אתם חייבים לראות את ה-׳משימה׳.

המשימה סרט חדש לצפייה ישירה

המשימה סרט חדש לצפייה ישירה

Way Down המשימה עלילה ושחקנים 

במרכז העלילה נמצא וולטר, המנכ״ל והבעלים של חברה בינ״ל לחשיפת אוצרות אבודים. הוא מגויס למשימה ומארגן צוות מיוחד.

הוא בטוח שהם יוכלו לפצח את ההגנות ומנגנון הביטחון של הכספת שאיש לא הצליח להבין או לפצח לפניהם.

המטרה היא אוצר אבוד שיוחזק בתוך הבנק למשך עשרה ימים בלבד. יש לצוות עשרה ימים להכין את השוד ולתכנן בריחה של פעם בחיים. עשרה ימים לתכנון, אך 105 דקות בלבד לביצוע התוכנית הזו:

105 הדקות של גמר המונדיאל שימשכו מאות אלפי אוהדים לפתחו של בנק ספרד. בדקות האלה כל מצלמות האבטחה של המתקן יופנו לקהל האוהדים. הספירה לאחור מתחילה….משהו אמר בית הנייר ? מי אמר כזה דבר?.

בשורה התחתונה : סרט מומלץ לצפייה ישירה בכל בבתי הקולנוע שלנו. אחד מהסרטים הטובים שבעולם על המסך בשנת 2022. ועוד דובדבן לסרט –  בסרט משתתף ליאם קנינגהם הזכור כמי שגלם את דמותו של דאבוס סיוורת' במשחקי הכס .

 

2022 חדש בקולנוע המלצות על סרטים חדשים 

השנה נפתחת עם מבול של סרטים חדשים ומומלצים. מכיוון שהבילוי בבית קולנוע הוא תענוג של ממש, במיוחד אם יש לכם הטבות 1+1 לסרטים באמצעות כרטיס אשראי.

ורביוס Morbius

 

אחת מדמויות מארוול המרתקות ומלאות הניגודים ביותר מגיעה אל המסך הגדול בגילומו של זוכה האוסקר ג'ארד לטו, אשר יהפוך לאנטי-גיבור האניגמטי מייקל מורביוס. ד"ר מורביוס חולה במחלת דם מסוכנת. נחוש בדעתו להציל אחרים הסובלים מאותו הגורל, הוא מנסה הימור נואש שנתפס תחילה כהצלחה מסחררת. אך במהרה מתגלה שייתכן מאוד שהתרופה גרועה מהמחלה עצמה.

צעקה Scream עם  קורטני קוקס, דיוויד ארקט, נב קמפב

25 שנה לאחר גל רציחות ברוטלי אשר זעזע את העיירה השקטה וודסבורו, רוצח חדש מסתתר מאחורי מסכת הצעקה ומתביית על קבוצת בני נוער במטרה לעורר סודות ישנים מעברה הקטלני של העיר.

צפו בווידאו לקראת שידור המשימה לצפייה ישירה תרגום עברית מובנה