סדרות 2022 המלצות לצפייה ישירה מה חדש בנטפליקס

סדרות 2022 המלצות לצפייה ישירה מה חדש בנטפליקס

ברוכה הבאה השנה החדשה. תחילת השנה האזרחית היא גם סימן למבול של תכניות חדשות בכל הערוצים. אנו כאן למביאים לכם סקירה וביקורת לכבוד סדרות 2022 המלצות לצפייה ישירה מה חדש בנטפליקס – כל החדשות כל הפרקים באתר הסדרות המרכזי של ישראל. איזה תכניות כדאי לראות בשנה החדשה VOD .

סדרות 2022 המלצות לצפייה ישירה

סדרות 2022 המלצות לצפייה ישירה

ניימאר כאוס מושלם

הוא מוכר בכל בית . ניימאר, הכדורגלן שזכה לאהבת הקהל וספג חיצי ביקורת, מדבר על רגעי השיא והשפל בחייו האישיים ובקריירה המזהירה שלו כשחקן כדורגל. לא לחובבי שגעון הכדורגל בלבד. מאחורי התהילה יש אדם כמוכם. הצצה נדירה אל מאחורי הקלעים של תעשיית הספורט. מומלץ עם תרגום עברית.

עוד באתר – או קיי קיופיד בחינם. לא תכירו ?  

המורדים הדור הבא סדרת המשך של Rebelde משנת 2000

עשור רודף עשור והצלחות מהעבר זוכות לחידוש על המסך. מה בתפריט ? סמסטר חדש מתחיל בבית הספר "אליט ויי סקול", ואויבת מוכרת – אגודה סודית בשם "הלשכה" – עלולה לרסק את תקוותיהם המוזיקליות של תלמידי השנה הראשונה.

אנגרי בירדס, שיגעון של קיץ

חשבתם שהם נשארו בטלפון החכם? אז זהו שממש לא. כעת המשחק ההיסטרי זוכה לעיבוד כסדרה מומלצת בנטפליקס 2022.

כתום הוא השחור החדש עונה 7 או באנגלית Orange Is the New Black  Season 7

הסדרה שיש לה יותר מעריצים מאשר לכל סדרה אחרת מז'אנר בתי הכלא. אף אחת לא מנסה להימלט. החוקים לא תמיד ברורים. הגבולות בכל פעם נחצים ונקבעים מחדש. וכמו בסוף כל פרק אני אגיד לעצמי – אין צדק בעולם. אבל בעונה האחרונה של הסדרה, פייפר מנסה לשקם את חייה לאחר השחרור והחיים בליצ'פילד נמשכים בלעדיה – אבל עם אותה מידה של שחיתות (26.1.22).

אוזרק עונה 4 לצפייה ישירה פרקים מלאים להורדה עם תרגום עברית מובנה.

אחרי שלוש עונות מוצלחות במיוחד, הסדרה שכמעט איימה על מעמה של שובר שורות לצפייה ישירה מגיעה לנטפליקס. במוקד העלילה יועץ פיננסי גורר את משפחתו משיקגו אל הרי האוזרק במיזורי, שם הוא חייב להלבין 500 מיליון דולרים בחמש שנים כדי לפייס ברון סמים. מתי עולה עונה רביעית ? חלק 1 של עונה 4 עולה ב-21 בינואר.  זו ההזדמנות להזכיר לצופים שג'ייסון בייטמן זכה בפרס אמי לבימוי, וג'וליה גארנר זכתה בשני פרסי אמי לשחקנית משנה.

אתר הסדרות של ישראל 

בכל שבוע באתר הסדרות המרכזי של ישראל -עדכונים 2022 בנטפליקס ישראל המלצות קישור סודי צפייה שיירה הורדת סרטים וסדרות – עדכונים שוטפים מה חדש מה יש לראות באפליקציה. סדרות בינג סרטים חדשים דוקו מומלץ. 

עוד באתר האח הגדול 2023 מי נכנס לבית ומה החוקים החדשים