הארי פוטר החדש 2022 צפייה ישירה בסרט הקסום

הארי פוטר החדש 2022 צפייה ישירה בסרט הקסום

אולי הלילה לא נלך לישון ונראה שוב ושוב את הווידאו החדש. ואולי את תכיני לנו משהו לאכול ונשאר למרתון הסרטים הגדול. כל זה יקרה, לא לפני החדשות. פרק האיחוד לרגל 20 שנה לאבן החכמים צפו כעת באתר הארי פוטר החדש 2022 צפייה ישירה בסרט הקסום.

הארי פוטר החדש 2022 צפייה ישירה

הארי פוטר החדש 2022 צפייה ישירה

הודעה פעם בעשרים שנה – הארי פוטר חוזר עפ סרט חדש

זה הוכרז רשמית וכעת ניתן לצפות בווידאו. יום השנה ה-20 להארי פוטר. חזרה להוגוורטס מזמין את המעריצים למסע קסום בגוף ראשון. כאשר הוא מאחד את דניאל רדקליף, רופרט גרינט, אמה ווטסון וצוות מוערך אחר. חברים ויוצרי קולנוע בכל שמונת סרטי הארי פוטר בפעם הראשונה כדי לחגוג את יום השנה לסרט הראשון של הזיכיון, הארי פוטר ואבן החכמים.

מאחורי ולפני הקלעים מה לא ידעתם על Harry Potter

הביוגרפיה של דמבלדור אלבוס מנהל בית הספר 

J.K. רולינג רצתה ש"חייו ושקרים של אלבוס דמבלדור" ייראה כמו "רומן זבל של נמל תעופה". "החיים והשקרים של אלבוס דמבלדור" הייתה ביוגרפיה שנכתבה על ידי ריטה סקיטר, בעלת טור רכילות שנחושה להרוס את המוניטין שלו.  רולינג רצתה לשקף את האיכות הירודה והמרושעת של הספר. אז היא בקשה לכתוב את זה מוגזם כמו "רומן שדה תעופה זבל".

איך עשו את הכפפות הירוקות והספרים המעופפים בספרייה 

עבור הסרטים – במיוחד סצנה ב"הארי פוטר והנסיך חצוי הדם". אתם בטח זוכרים שלספרים בספריית הוגוורטס יש כישרון לארגן את עצמם על המדפים. הסוד מאחורי הקסם הוא שהשתמשו בכפפות ירוקות. הם עבדו כמו מסך ירוק, ונמחקו בפוסט-פרודקשן, כך שנראה כאילו הספרים צפו לבד. אני זוכרת את תחיה, הספרנית בספרייה שלנו בבית הספר. עושה קסם ומחזירה הכל למקום. בלי קסמים.

עובדות לא ידועות על הארי פוטר ולא על דניאל רדקליף 

אחד הדברים הראשונים שהארי עושה כשהוא מגלה שהוא קוסם כבר ב"הארי פוטר ואבן החכמים", הוא לבקר בבנק הקוסמים של גרינגוטס בסמטת דיאגון. אחרי הכל, הוא יצטרך קצת כסף כדי לקנות ציוד לבית הספר להוגוורטס.

בכספת שלו, הוא מגלה שיש לו ערימות וערימות של גליוני זהב. הארי עשיר! הרבה יותר עשיר מרוב חבריו. למה? הספרים לא ממש מסבירים.  אבל ההסבר לכסף, שאביו הקדמון היה איל תרופות.

צפו בווידאו שכולם המתינו לו – הארי פוטר החדש 2022 צפייה ישירה בסרט הקסום