הארי פוטר בנטפליקס לצפייה ישירה איך אפשר לראות

הארי פוטר בנטפליקס לצפייה ישירה איך אפשר לראות

רבותי הקסם חוזר לחיים. 20 שנה אחרי היצירה הראשונה שכבשה את הקולנוע חוזרת סדרת הסרטים למרכז התודעה הקולנועית. דור חדש של צופים וקוראים מצטרף למעגל. הארי פוטר בנטפליקס לצפייה ישירה איך אפשר לראות. 

הארי פוטר בנטפליקס לצפייה ישירה

הארי פוטר בנטפליקס לצפייה ישירה

איפה אפשר לראות הארי פוטר בחינם ? 

על פרסומים בעולם הסרטים מוצגים בספריית הסרטים לצפייה ישירה בנטפליקס. כן אותה אפליקציה המאפשרת לצפות בסדרת סרטי שר הטבעות. אולם מישראל לא ניתן לצפות בהם חינם באפליקציה. אולם החדשות הן שהסרט הוקסם חוזרים לקולנוע. אז קחו לכם ערב שקט, קנו כרטיס שני לסרט מתנה וצאו לבלות.

רק אל תשכחו לקחת אתכם את מטה הקסמים.

עוד באתר – לא על הקסם לבדו  25 עובדות על תימנים

עובדות חשובות על סרטי הארי פוטר לצפייה ישירה 

הארי פוטר הפך לאדם הראשון והיחיד ששרד את קללת ההרג – ביום הגורלי של 31 באוקטובר 1981, לילי פוטר הקריבה קורבן כדי להגן על בנה מקללת ההרג של וולדמורט אותו מגלם רייף פיינס.

עקב התקרית, וולדמורט הפך את הארי בטעות להורקרוקס שבו הושתלה חלק מנשמתו.

מה השם האמיתי של הקוסם הרע וולדמורט 

טום ואנדרולו רידל

מי היה דמבלדור מנהל בית הספר לקוסמים ?

תמיד רציתי לדעת מה השם שנתנו לו הוריו. או בקיצור איך באמת קוראים לקוסם דמבלדור. ובכן השם הוא אלבוס פרסיבל וולפריק בריאן דמבלדור – הידוע יותר בשם פשוט אלבוס דמבלדור, המנהל הקודם של הוגוורטס היה בתפקיד כמעט 40 שנה. אלבוס דמבלדור נחשב לקוסם החזק ביותר בתקופתו.

דראקו מאלפוי היה אמור להרוג את דמבלדור.

הילד היחיד של לוציוס ונרקיסה מאלפוי, דראקו היה תלמיד בית סלית'רין בהוגוורטס באותה שנה כמו יריבו, הארי פוטר. כמעט תמיד אפשר לראות אותו עם קראב וגויל, שני חבריו הגדולים בהרבה שמתפקדים גם כשומרי הראש שלו. במקור, וולדמורט גייס את הילד בלונדיני פלטינה כדי להרוג את המנהל דאז אלבוס דמבלדור. הסוף ידוע וטוב – זה לא קרה.

עכשיו במלאת 20 שנה לסרט הראשון אני מחכה בימים אלו לראות את הארי פוטר לצפייה ישירה בנטפליקס ישראל.