פעילות טו שבט 2022 נטיעות סיורים טיולים ברחבי הארץ

פעילות טו שבט 2022 נטיעות סיורים טיולים ברחבי הארץ

הנה הוא הגיע חג האילנות. ומה יותר כיף מאשר לקחת חלק בפעילות בחיק הטבע, לטעת עצים ולטייל ברחבי הארץ. מערכת האתר רכזה עבורכם פעילות טוב שבט 2022 נטיעות סיורים טיולים ברחבי הארץ. אז בואו ניגש ישיר לעניינים ולעצים.

פעילות טו שבט 2022

פעילות טו שבט 2022

עוד באתר – מי זכאי להחזר מס הכנסה שלילי מענק עבודה 

פעילות קרן קיימת נטיעות, מחזירים אהבה ליער, סיורים ועוד לטו בשבט 

מותנה בהרשמה מראש ב"קו ליער" בטלפון: 1-800-350-550, או באתר האינטרנט www.salkkl.org.il

מחזירים אהבה ליער-משתלת גילת (עבר מיער המלאכים)
מחזירים אהבה ליער-משתלת גילת (עבר מיער המלאכים). הציבור מוזמן לעבודה תורמת ביער באווירת חג לאילנות
תאריך: 16/01/2022. יום א, שעה: 09:00, אזור: נגב מערבי אתר: יער גילת.

הפנינג ט"ו בשבט לכל המשפחה בגילת

לכבוד ט"ו בשבט קק"ל מזמינה אתכם לחגוג במגוון פעילויות. תאריך: 17/01/2022  יום ב, שעה: 09:00, אזור: נגב צפוני.

טיולים מומלצים לטו בשבט רק להיכנס לרכב ולנסוע 

מטיילים בחיפה טבע נופים אורבנים במרכז העיר 

נמליץ על 3 מוקדי עניין בחיפה שמתאימים לטיול בשבת עם הילדים . ודאי ניסנס והמושבה הגרמנית במרכז העיר יחד עם גן הבהאים מהווים מוקד קולינרי ונוף עם שוק אותנטי וירקות בלאדי שלוש שעות של כיף וטעים במיוחד על הלשון

פריחה בטבע טיול לירושלים

נוסעים לירושלים אוויר הרים צלול מחנים בחניון ממילא ונהנים מטיול בעיר העתיקה ! אפשרות לבקר גם במוזיאון עיר דוד בכניסה ולהנות מתערוכות מחלפות בייגלה ירושלמי ואווירה מעולה בכל ימות השנה. קרוב לעיר ומומלץ ביותר הוא המסלול של שביל הקיסר סמוך לבית שמש. 20 דקות נסיעה מצומת לטרון. רושמים בוייז שביל הקיסר. מחנים את הרכב ומטיילים בין שקדיות ופריחה עונתית עוצרת נשימה. 

טיול ליפו גן הפסגה 

אין כמו יפו בלילות אין וגם בימים ובמיוחד ביום שבת . לא משנה איפה תמצאו חניה, פנו לכיוון הנמל בדרך הארוכה ביותר , סמטאות יפו , ריחות , טעמים ומראות , אכן אין כמו יפו בעולם מתאים כמעט לכל מזג אוויר וכל הרכב טיול עם הילדים מומלץ ביותר , יפו נקראת גם כלת הים ואני ממליצה לבקר שם בכל עת.

מנזר אמאוס מחביא היסטוריה מפוארת

יש מי שיגדיר את מנזר אמאוס (אמאוס ניקופוליס) כיהלום בכתר של טיול  באזור מודיעין . מדובר בשרידי מנזר ועיר רומית בה נערכה על פי הברית החדשה פגישה בין ישו לבין שניים מתלמידיו לאחר צליבתו. במקום פועלת חנות קטנה עם מזכרות  ריבות מעשה ידי הנזירות וניתן לרכוש שתייה קלה.

"<yoastmark

"סיפורי אהבה ביפו": סיור ירח מלא לרגל טו בשבט

מסע מרתק אל תוככי העיר העתיקה הישר אל תככי האהבות שבה, בסיור המשלב בתוכו רומנטיקה יפואית נחבאת לצד דמויותיה לאורך השנים. תאריך ראשון, 16.01.2022, 19:00 – 21:00

https://bit.ly/3Kc4G1g

מעיינות, שקדיות, ופתרון תעלומות: ט"ו בשבט בסטף

בין בוסתנים יפהפיים וטרסות עתיקות, נטייל בשבילי הכפר הקדום סטף, בו ייפתחו בפנינו עולמות חדשים ונוף ציורי ומיוחד. תאריך שלישי, 18.01.2022, 10:00 – 13:00. 

https://bit.ly/3K8A2pu

טיול אל מערת הפעמון הסודית בכרמל: ספיישל ט"ו בשבט

לטיול בחלק פחות מוכר של ה"הר הירוק כל ימות השנה".

יער מוצל, מעין קטנטן שאולי ישתף פעולה אחרי סוף השבוע הסוער, כפר נטוש ממלחמת העצמאות, תצפיות ונופים משכרים של היער וחוף הכרמל, חורבה ציורית מהמאה ה-16 וגם מערת פעמון סודית, היחידה בכרמל.

https://bit.ly/3zVeWWO