צעדת נאות קדומים 2022 באזור יער בן שמן בשושן פורים

צעדת נאות קדומים 2022 באזור יער בן שמן בשושן פורים

לא רק עדלאיעד ופורימון. השנה תוכלו לבלות בחופשת פורים בחיק הטבע ולצעוד בהנאה במסגרת צעדת נאות קדומים 2022 באזור יער בן שמן בשושן פורים. קרדיט תמונות: נאות קדומים.

צעדת נאות קדומים 2022

צעדת נאות קדומים 2022

מה עושים בחופשת פורים ? צעדת נאות קדומים 2022 תאריך, מסלול, הרשמה 

אם גם אתם מחפשים פעילות בחיק הטבע או טיולים בחופש פורים, הרשו לי להמליץ לכם על הצעדה. פארק נאות קדומים מזמין אתכם לחגוג את חג הפורים בצעדה שמחה וצבעונית! במסגרת הצעדה: מסלולי הליכה ברמות קושי שונות, תחנות הדרכה לאורך המסלולים, נקודות תצפית מרהיבות ועוד, כשהכול מסביב פורח וירוק.

עוד באתר  – בילוי בפורים 2022 

כל הפרטים מתי זה קורה ?  המלצות לבילוי בחופש 

הצעדה תתקיים ביום שישי, 18.3.2022, ט"ו אדר ב' תשפ"ב. תחת הסיסמא "בשביל הסביבה", אתם מוזמנים להגיע לאוויר הפתוח ולצעוד בשבילים היפים והפורחים של פארק נאות קדומים, באירוע שכולו חוויה לכל המשפחה!

מה בצעדה ?  גיבורי המגילה מחכים לכם בשבילים 

הצועדים ייהנו מפרחי העונה הנמצאים בשיא פריחתם, יעברו בין מתקנים חקלאיים קדומים, יפגשו שלל דמויות מהמגילה, ייהנו מנקודות תצפית מרהיבות מהודו ועד כוש, וגם ישמעו כיצד שומרים על הסביבה בימינו וגם אז בשושן העתיקה ועוד פעילויות המותאמות לכל המשפחה.

כך תשמעו מהמלך אחשוורוש, על הרעיון שמאחורי הקמת נאות קדומים וכיצד התחשבו בתנאי הסביבה כשנטעו עצים וצמחים. כיצד שמרו על המים ובכלל.

מרדכי היהודי ישתף בחוכמתו הרבה על הדרך בה שרדו בעבר וידגים כיצד פעם הכינו מזרן, חבל וסלסלה. את כל זה  רק מהצמחים שבסביבה הקרובה.

אסתר המלכה תחוד חידות על בעלי חיים ופרחים מתחפשים וגם תפגשו את צבא מלך אחשוורוש, חיילי מתקן אדם, שיספרו על תפקידם החשוב במערכת. ואיך אפשר בלי המלך אחשוורוש ומתחם זימרה עם שירי פורים שמחים ומרקדים.

כמה קילומטרים יש בצעדת קדומים ?  מסלולי הצעדה
קצר ונגיש – 3 ק"מ.  המסלול מתאים למשפחות עם עגלות, לאזרחים ותיקים, לאנשים עם צרכים מיוחדים, כך שכולם יוכלו לצעוד ביחד וליהנות ממגוון התחנות לאורך המסלול. יוצאים לדרך בין השעות 8:30 – 11:00.

מסלול סובב נאות קדומים (ארוך) – 7 ק"מ
מיועד למשפחות עם ילדים גדולים (או קטנים על מנשא), חובבי טיולים וכל מי שאוהב לטייל עם הרבה ירוק, טבע ונוף.
נקודות יוצאים לדרך בין השעות: 8:30 – 10:00
כמה עולה להשתתף בצעדה ? מחיר סמלי ביותר  20 שח, מגיל 3 ובהרשמה מוקדמת עד ה-13.3.22. לאחר מכן מחיר השתתפות – 25 שח. פרטים באתר "פארק נאות קדומים" או בטל' 08-9770770