טהרן עונה 2 פרק 1 לצפייה ישירה להציל את הסוכנת תמר רביניאן

טהרן עונה 2 פרק 1 להציל את הסוכנת תמר רביניאן

יש שני סוגים של סדרות ריגול אודות המוסד הישראלי. סדרות דוקומנטריות מעולות וסדרות מתח המשלבות סיפור אישי על רקע קונפליקט גאופוליטי שיכול ליפול למלכודות. קבלו את טהרן עונה 2 פרק 1 לצפייה ישירה  להציל את הסוכנת תמר רביניאן. 

זה יכול לקרות במציאות ? טהרן עונה 2 פרק 1 לצפייה ישירה

העונה הראשונה עוררה תשומת לב בינלאומית והסדרה נמכרה לחברת הפקה בינלאומית. כיצד ישפיע הכסף הגדול והגישה לאמצעי הפקה מתקדמים על הסדרה של הערוץ הראשון? יש בהחלט סיבה טובה לצפות בפרקים מלאים טהרן עונה 2 ולראות לאן כל זה יכול להגיע. לאן הגיעה פאודה כולנו יודעים. לטהרן יש עוד דרך ארוכה ושתי עונות לפחות להציג את הוכחת היכולת של פאודה עונה 4 לצפייה ישירה. 

טהרן עונה 2 פרק 1 לצפייה ישירה צפו בווידאו של העונה החדשה

טהרן עונה 2 פרק 1 לצפייה ישירה צפו בווידאו של העונה החדשה

עוד באתר כללי ברזל באתר הכרות

גרסת אמ"ן ניב סולטן בתפקיד תמר רבינאן בשיעור פרסית עם חיילי מודיעין

איראן כידוע היא אחד האתגרים המודיעיניים המורכבים של צה"ל. יש צורך בדוברי פרסית שיידעו לאסוף מידע, לנתח ולעבד אותו. וזה בדיוק מה שעושים בבית הספר לשפות בבה"ד 15, בסיס ההדרכה של חיל המודיעין. בשבוע שעבר ביקרה שם מי שמזוהה במיוחד עם פעולות הביון הישראלי: ניב סולטן, שמגלמת את תפקיד הסוכנת תמר רביניאן, בסדרה טהרן עונה שנייה שנת 2022. 

סדרות ריגול ישראליות מומלצות פרקים מלאים

תא גורדין העולים מברית המועצות נשארו נאמנים לאימא רוסיה

דיאנה ומיקי גורדין עלו לישראל מברית המועצות בשנות התשעים והתאקלמו בה אבל הלב והשורשים, העבר וההווה נפגשים בסדרת ריגול מעולה של yes. 

המדרשה נטפליקס עם תרגום עברית מובנה שתי עונות פרקים מלאים 
צוערים מכל שכבות החברה הישראלית עוברים אימונים אינטנסיביים כדי להצטרף לשורותיו של שירות המודיעין החשאי והנחשב ביותר של המדינה, המוסד. אבל הקונפליקטים, כמו בחיים הרגילים, מגיעים גם לכאן. בכיכוב: יהודה לוי, יהורם גאון, שי אביבי האחד והיחיד. 

פגע וברח נטפליקס פרקים מלאים מומלצת למרות שהופסקה לאחר עונה 1 

מהטובות שבתוכניות פעולה והרפתקאות בנטפליקס ישראל. גבר שמנסה לחשוף את האמת מאחורי מותה הפתאומי של אשתו מסתבך ברשת מסוכנת של סודות ותככים שמגיעה מניו יורק לתל אביב. בכיכוב:ליאור רז, קיילין אום,סאנה ליית'ן. 

צפו בווידאו לקראת שידור העונה החדשה טהרן עונה 2 פרק 1 להציל את הסוכנת תמר רביניאן