שבועות 2022 תאריכים אטרקציות טיולים

 שבועות 2022 תאריכים אטרקציות טיולים

לכבוד חג שבועות 2022 הכנו את הפעילויות לחג שבועות ברחבי הארץ , טיולים לחג , אירועים חגיגיים , התאריכים החשובים וכל מה שצריך לדעת לכבוד חג שבועות שמח תמונות טיולים מתכונים. קבלו את המגזין שבועות 2022 תאריכים אטרקציות טיולים 

 שבועות 2022 תאריכים אטרקציות טיולים

שבועות 2022 תאריכים אטרקציות טיולים

חופש שבועות מערכת החינוך בבתי הספר וגני הילדים

שבועות תשפ"ב
ערב חג שבועות: שבת, ה' בסיוון, 4 ביוני 2022

תחילת חופשה: יום ראשון, ו' בסיוון, 5 ביוני 2022.

סוף חופשה: יום שני, ז' בסיוון, 6 ביוני 2022.

חזרה ללימודים: יום שלישי, ח' בסיוון, 7 ביוני 2022.

פעילות בחג שבועות טיולים מיוחדים  אטרקציות

מה עושים בחג שבועות  ? זה לא חג המנגלים כמו עצמאות אבל ימי החופש מציעים פעילות להורים וילדים וארוחות מיוחדות לטבעונים עם פסטיבל שבועות ברחבי הארץ . אספנו עבורכם פעילות לערב החג   והימים הבאים אחריו ולכם נשאר רק להינות מחג קציר חג אסיף ולא לשכוח את שמחת בית השואבה !

אטרקציות ברחבי הארץ שבועות 2022 טיולים המלצות פעילות לילדים תהלוכת שבועות

  • “סדנא טבעונית משגעת – במיוחד לשבועות מיוחד לשבועות”
  • רוי בוי מושב נטעים הפנינג לכל המשפחה, שריינו כרטיסים מראש
  • קרקס פלורנטין שבועות 2021
  • משתה שבועות טבעוני – בניצוח השף צביקה גורביץ’
  • יובל לאיחוד העיר- סיור ליל שבועות של מגדל דוד
  • לגלות מה עושים הטבעונים בחג שכולו חלב וגבינה

 

טנא לשבועות תמונה הכנת טנא לשבועות

לקראת חג שבועות הילדים נדרשים להביא טנא לבית הספר ולגן . שבועות הוא חג האסיף ובימי התנך היו חוגגים בו את אחד משלושת הרגלים . לעצם הכנת טנא לבית הספר או טנא לגן הילדים צריכים להיות פרקטיים.

ניתן לרכוש סלסלת טנא פשוטה בחנות הסטוק שליד הבית , לפזר מספר מספר פירות יפים כמו תפוח עץ , אגס , משמש , בננה ומספר תותים לפי העונה . אפשר להוסיף גם קלמנטינה נכון לא היו פרות הדר בימי המקרא אבל זה הכי ישראלי  , יחד עם אפרסק יפה שכיף לנגוס בו .

טנא לשבועות תמונה הכנת טנא לשבועות

טנא לשבועות תמונה הכנת טנא לשבועות תמונה 

 

טיולים מומלצים שבועות  אירועים בכפוף להנחיות 

יצאנו לחיק הטבע וברחנו אזורי טיול קסומים עם ים השיבולים לפני ואחרי קציר חיטה. הנופים והמראות ף רגע לפני שחופש גדול 2022מגיע ושיא החום עוד לפנינו . אז לא לשכוח לקחת גם מים  ! בחרנו את אזור צומת לטרון אשר בסביבתו תוכלו לצפות באלפי דונמים של חיטה , מטעים ונוף בראשית ועם קצת מזל אולי גם את העולים לרגל לירושלים של שלושת הרגלים .

 שבועות 2022 תאריכים אטרקציות טיולים

שבועות 2022 תאריכים אטרקציות טיולים

פארק קנדה  פארק איילון

מציע יער מטופח ונקי בו ניתן לבצע מסלולי הליכה בין אמות מים עתיקות , בוסתני פרי ונופי בראשית נטועים עצי זית .טרם הליכה מומלץ לנסוע מעט בשבילי פארק איילון ולהתרשם מהנוף הירוק והטרסות המעובדות. לאורך פרק קנדה ניתן לראות גתות חצובות בסלע , מערות קבורה ונוף בראשית מרשים.

יד לשריון לטרון

נצח האדם את הטנק ואם תרצו זה אחד מאתרי המורשת החשובים של מדינת ישראל.מומלץ לטיול של שעה ויותר של הורים וילדים אפשר לטפס על הטנקים , לצפות מה קורה בתוך טנק והילדים יוציאו לא מעט מרץ פתוח בשבת ובחגים 09:00 – 15:30חברי מטמון זכאים ל 20% כניסה . מסעדה מעולה לצהריים ובית קפה למרגלות האתר.

מנזר אמאוס על אם הדרך לירושלים
יש מי שיגדיר את מנזר אמאוס (אמאוס ניקופוליס) כיהלום בכתר של טיול לשבת באזור מודיעין . מדובר בשרידי מנזר ועיר רומית בה נערכה על פי הברית החדשה פגישה בין ישו לבין שניים מתלמידיו לאחר צליבתו. במקום פועלת חנות קטנה עם מזכרות ריבות מעשה ידי הנזירות וניתן לרכוש שתייה קלה.