משחקי הכס עונה 8 פרק 5 צפייה תרגום

משחקי הכס עונה 8 פרק 5 צפייה תרגום מובנה

חשבתם שזה הולך להיות קל או שסרסי המלכה הולך לוותר בקלות על כס המלוכה ? נראה לכם שהיא מפחדת מדרקונים ? תמיד תהיה לה תוכנית איך לנצח את מלכת הדרקונים שהיא כל כל שונאת ועכשיו משחקי הכס עונה 8 פרק 5 צפייה תרגום מובנה והרבה מתח באוויר

כמו שהפרומו של פרק 4 משחקי הכס לצפייה ישירה עם תרגום מובנה לא ממש גילה לנו מה הולך להיות בפרק עצמו , כך גם על פרק 5 אנחנו לומדים מתיאוריות משחקי הכס שדלפו לרשת . בעונה 6 משחקי הכס הצליחו חובבים מושבעים של הסדרה לצלם חלקים מסצינות הפעם פחות

משחקי הכס עונה 8 פרק 5 צפייה תרגום מובנה

משחקי הכס עונה 8 פרק 5 צפייה תרגום מובנה

סטארבקס משחקי הכס הפאדיחה הגדולה

מה שותה מלכת הדרקונים ? קפה של סטארבקס . אז כמה עתיקה העלילה לא משנה אנחנו יודעים כעת שגם בעולם הפנטזיה יש בתי קפה ומלכות במיוחד אוהבות לשתות ממנו .

התמונה של סטארבקס במשחקי הכס מזכירה פאדיחה פחות נוראית בסדרה חברים . מדובר בסצנה מוניקה מארחת את פיט בבר ולפני שהיא נופלת אנחנו רואים המזרונים על הרצפה .

טוב זה ממש בקטנה לעומת שחקנים נשואים במציאות שהופיעו בסרטים כרווקים עם טבעות הנישואים על היד

התגובות לפאשלה (?) מסבירה  היטב עד כמה משחקי הכס הפכה לתופעה כלל עולמית . העולם והתקשרות נוהגת במשחקי הכס כאילו מדובר על מלחמה אמיתית המתרחשת ממש בימים אלו אי שם על כדור הארץ.

בתמונה למעלה אנו רואים כותרת של עיתון אוסטרי יום לאחר השריפה בקטדרלת  נוטרדם Cathédrale Notre-Dame de Paris ומי מתחת לידיעה ? גון סנואו . איזה עולם מוזר . המסך גובר על כל דמיון במיוחד במשחקי הכס 

משחקי הכס עונה 8 פרק 5 צפייה תרגום מובנה

רגע לפני פרק הסיום של משחקי הכס עונה 8 הגיע הזמן לפרק שייבנה את המתח לקראת הסוף המפתיע של הסדרה. הרבה אפשרויות לא נשארו , מלך הלילה כבר עזב את הסדרה בפרק 3 עונה 8 משחקי הכס עם תרגום מובנה , גו סנואו בכלל לא רוצה להיות מלך ונשארנו עם המועמדות שמטעם עצמן שבמצב הנוכחי אין להן טענה אמיתית לכתר של וסטרוז .

פרק 5 עונה 8 משחקי הכס GOT ספויילרים

הנה כל מה שניתן להגיד על הפרק החמישי של עונה 8 . זהירות ספויילרים משחקי הכס לפניכם. כמו בפרק השני של עונה 8 GOT גם הפרק הזה יעסוק בהכנות לקראת הקרב הגדול. זה למעשההגראנד פינאללה של העונה. כל מי שמיותר למשחק על הכתר הולך הביתה .

אם חשבתם שרשימת המתים במשחקי הכס הסתיימה בפרק 3 במלחמה מול מלך הלילה , תוציאו פנקסים , הרשימה רק נהיית יותר ויורת ארוכה ובטח גם אחד הגיבורים הראשיים בסדרה ימצא את עצמו מחוץ לרשימת הגיבורים שהצליחו להגיע לפרק 6 עונה 8 משחקי הכס.

ההפתעה הגדולה של פרק חמש עונה 8 משחקי הכס יכולה להיות דמות חדשה או דמות מהעבר שקצת נשכחה כמו דריו נהריס או אחד הגיבורים שנשאר מאחור . בקיצור עוד מליסנדרה המכשפה האדומה.

מליסנדרה משחקי הכס המכשפה האדומה

מליסנדרה משחקי הכס המכשפה האדומה 

משחקי הכס צפייה ישירה באינטרנט

הסדרה מבית היוצר של חברת HBO משודרת בישראל בשלוש חברות במקביל הוט יס וסלקום טיוי . HOT משדרת במקביל לארצות הבריתץ לא הספקתם?. לא נורא. בשידורים חוזרים וכל שלושת הערוצים משדרים משחקי הכס עם תרגום מובנה עונה 8.

בית הדרקון פרק 2 לקראת שידור עולם ללא סודות 

הרבה מכם בטח כבר ניחשו את זה על סמך הערות שנאמרו בראיונות לאחר הבכורה. אני ממש ממש שונא את זה אבל שושלת טארגאריין יודעת על ההולכים הלבנים. ידע זה השפיע על אייגון הכובש לאחד את שבע הממלכות.

העלילה מרמזת שזהו סוד שמור בין המלך ליורש שלו. Viserys אומר ל-Rhaenyra בסוף הפרק הראשון כאשר הוא מחליט שהיא תהיה היורשת שלו.