מלכת היופי של ירושלים בנטפליקס פרקים מלאים לצפייה ישירה

מלכת היופי של ירושלים בנטפליקס פרקים מלאים לצפייה ישירה

זה היה רק עניין של זמן. בעוד צילומי העונה השנייה נמצאים בתהליך הפקה, הסדרה שכבשה את המדינה מגיעה לאפליקציה סרטים סדרות. קבלו את מלכת היופי של ירושלים בנטפליקס פרקים מלאים לצפייה ישירה.

מה שקרה לשטיסל מלכת היופי של ירושלים בנטפליקס פרקים מלאים לצפייה ישירה

לסדרה הראשונה שכבשה את העולם , היישר מישראל, קוראים שטיסל. במשך שלוש עונות עקבנו אחרי מיכאל אלוני בתפקיד עקיבא והחרדים משכונת גאולה. הודות לשידור הסדרה בנטפליקס העולמית היא הפכה ללהיט בינלאומי. בזכות גדולה.

מלכת היופי של ירושלים בנטפליקס צפייה ישירה פרקים מלאים

מלכת היופי של ירושלים בנטפליקס צפייה ישירה פרקים מלאים

את אותו האפקט צפויה ( ואני מקווה שכך יקרה ) לחוות הסדרה החדשה שכולנו אוהבים. את מזהים ? כן מדובר בסדרה מלכת היופי של ירושלים עונה 1 פרקים מלאים לצפייה ישירה. אם טרם צפיתם בסדרה הישראלית המומלצת אולי כדאי שנזכיר מי הם כוכבי העונה הראשונה.

רשימה חלקית כוללת מיכאל אלוני, הילה סעדה, סוול אריאל אור, עירית קפלן, איציק כהן, יובל שרף, מלי לוי, וישראל אוגלבו. כולם יחד מרכיבים פסיפס אנושי מדהים ונדיר. באמצעות שחזור רוח התקופה והמראות ( הסדרה צולמה בצפת ), הם מאפשרים לצופה לצלול בזמן ולהרגיש כאילו מרקדה ארמוזה הסבתא או לונה ארמוזה היפה ממש כאן מעבר לפינה.

סדרות ישראליות שכבשו את נטפליקס ואתם חייבים לראות 

בשבילה גיבורים עפים עם נינט טייב – דרכיהם של ארבעה חברים לפלוגה נפרדו בעקבות ריב צורב. כעבור מספר שנים, הם יוצאים ביחד לקולומביה בחיפוש אחר חברתם, שנחשבה למתה. בכיכוב:תומר קאפון,נינט טייב,מיכאל אלוני.

אם אתם סקרנים לדעת למה אני ממליץ על הסדרה הזו, אולי די אם נציין עובדה חשובה. היא זכתה בפרס הסדרה הטובה ביותר בפסטיבל קאן בשנת 2018. מבוססת על רב-מכר מאת אמיר גוטפרוינד.

פאודה עונה 3 לצפייה ישירה  -סוכן ישראלי בכיר לשעבר חוזר לפעולה כדי ללכוד מחבל פלסטיני שחשב שחיסל. חזרתו מפעילה שרשרת אירועים כאוטית. שבכל עונה חוזרת ומפתיעה מחדש. בקרוב עונה 4 פאודה. בכיכוב: ליאור רז.

צפו בווידאו לקראת שידור מלכת היופי של ירושלים לצפייה ישירה פרקים מלאים נטפליקס ישראל. 

ועוד כמה סדרות חדשות של נטפליקס 2022 סוגרים את הפינות 

אוזרק עונה רביעית ואחרונה
יועץ פיננסי גורר את משפחתו משיקגו אל הרי האוזרק במיזורי, שם הוא חייב להלבין 500 מיליון דולרים בחמש שנים כדי לפייס ברון סמים. עם ג'ייסון בייטמן ולורה ליני