יום היוגה 2022 פעילויות ברחבי הארץ

יום היוגה 2022 פעילויות ברחבי הארץ

ללא מעט נושאים יש ציון תאריך בינלאומי ומסתבר שגם לפעילות הרוחנית גופנית יש תאריך מיוחד כזה. יום היוגה 2022 פעילויות ברחבי הארץ כל המידע באתר הפעילות המרכזי של ישראל רוח נפש גוף. באיזה תאריך מציינים, פעילות והפנינג , מזרנים מומלצים.

מתי מציינים את יום היוגה 2022  הבינלאומי בישראל ובעולם 

רשמו ביומנים ושריינו את התאריך. יום שלישי 21/07/2022 מציינים בעולם את יום היוגה הבינלאומי שנקרא גם International Day of Yoga. 

יום היוגה 2022 פעילויות ברחבי הארץ יוגה במדבר קרדיט צילום יוני גריצנר

יום היוגה 2022 פעילויות ברחבי הארץ יוגה במדבר קרדיט צילום יוני גריצנר

 

פסטיבל ערד 2022 מה בתכנית איך נרשמים ? 

ברכות השמש בזריחה במצפור מואב. עוד פעילויות ?. טאי צ'י קונג, מגוון סדנאות יוגה לבחירה, הרצאות בנושא רפואה הודית. אבל לא רק. בנוסף הסדנאות יקנו ידע וטיפים לתזונה בקיץ, ארוחות בריאות וטבעוניות ועוד.

התאריכים החשובים – פסטיבל לרגל יום היוגה הבינלאומי בערד יתקיים בימים שני ושלישי, 20-21 ביוני, החל מהשעה 19:00 בערד והסביבה.

לרגל יום היוגה הבינלאומי שחל ביום הארוך ביותר בשנה, בתאריך 21.6.22, יתקיים פסטיבל יום היוגה הבינלאומי בעיר ערד וסביבתה הנחשבת לאחד מהמיקומים המיוחדים והאינטימיים שיש לעיר להציע, ערד עצמה מתהדרת בנופים המדבריים עוצרי הנשימה מסביב. הפסטיבל יחל ביום שני, 20 ביוני החל מהשעה 19:00 ויסתיים ביום שלישי, 21 ביוני בשעה 17:00 מה עוד חשוב לדעת ? הזמנת לינה בערד תעשה באופן עצמאי ואינה כלולה בכרטיס.

סוד הקסם של היוגה פעילות גופנית ורוחנית International Day of Yoga.

 מנקודת המבט של לימודי יוגה מודרניים,

ההתפתחות ההיסטורית של היוגה במאה העשרים או את האלמנט הטרנספורמטיבי של תרגול יוגה מודרני, העוסקים בתחום צריכים לקחת בחשבון את קווי הדמיון וההבדלים המתמשכים בין  

 

המדע שמאחורי יוגה ורוחניות הובלה לצמיחה רוחנית

כיצד אנו יוצרים צמיחה רוחנית? זו השאלה שחכמי היוגה הגדולים חשבו תמיד.

זה די ברור איך אנחנו יכולים לשפר את חיינו פיזית. אולי קצת פחות אם ננסה לשפר את מצבנו הרגשי או הנפשי. אבל אם אבקש ממך להיות רוחני יותר, מה היית עושה?

העוסקים בתחום נתקלים לא פעם באמירה: "תאמן יותר יוגה!" וכולנו צוחקים. כי הדרך לרוחניות עמוקה יותר אינה ברורה. זה מסתורי כי זה חבוי מעבר למה שאנחנו מכירים בחיינו.

מדע היוגה, שנוצר על ידי חכמי הודו העתיקים, הוא נתיב אל אותו מימד רוחני. זה מה שהוא נועד לעשות. זהו תהליך המאפשר לנו לחוות חלק מהחיים שאחרת היה נשאר לא ידוע בתוכנו.