עולה לראש טריילר סרט ישראלי חדש קיץ 2022 צפו בווידאו

עולה לראש טריילר סרט ישראלי חדש קיץ 2022 צפו בווידאו

חשבתם שיגיע קיץ וחופש גדול ולא נקבל את רשימת הסרטים החדשים והמומלצים לחודשים יולי אוגוסט. אז חשבתם. אז על מה נמליץ בכתבה זו, מה מומלץ בקולנוע. עולה לראש טריילר סרט ישראלי חדש קיץ 2022 צפו בווידאו.

הלהיט של הקיץ עולה לראש טריילר סרט ישראלי חדש לצפייה ישירה בבתי הקולנוע 

לא משנה איזו הטבה תבחרו על מנת לקנות כרטיס שני לסרט מתנה בכל ימות השבוע. הקולנוע הישראלי חוזר ובגדול. אני מאמין גדול ביצירה המקומית ולכן מאד שמחתי לשמוע על הסרט החדש. על מה אני ממליץ ? עולה לראש סרט ישראלי עטור כוכבים מקומיים שאמור לכבוש את בתי הקולנוע.

עולה לראש טריילר סרט ישראלי חדש קיץ 2022 צפו בווידאו צילום מסך יוטיוב ערוץ unitedkingfilms

עולה לראש טריילר סרט ישראלי חדש קיץ 2022 צפו בווידאו צילום מסך יוטיוב ערוץ unitedkingfilms

מה זה ערוץ הכיבוד ומי משתתף בו ?  

זהו שם הבמה של הרכב בדרנים, תסריטאים וזמרי רגאטון פארודי ישראלי המתחזקים ערוץ יוטיוב בשם זה. חברי ההרכב הם דור מוסקל ("לידוי"), עומר ריבק ("אסתמה") ורותם קפלינסקי ("שקד פררה").

מוסינזון סוד מוחלט בהחלט צפו בווידאו סרט דוקו חדש בהוט

ומה קורה בסרט עלילה ספוילרים

שקד פררה, אסטמה דה-לוקו ולידוי, היו הרכב הפופ המצליח בארץ, עד שאמירה אומללה שלהם כנגד הצבא הפכה אותם בן לילה לאויבי המדינה.

אז מה הם עושים על מנת לשקם את שם? . שלושת הכוכבים הכי מפונקים במדינה מתגייסים ללהקת היח"צ. אזיו להקה זו?.  להקה צבאית שמטרתה לעלות את הפופולריות של צה"ל.

הלהקה נמצאת תחת פיקודם של שרונה (רותם סלע) וירמי (ערן זרחוביץ'). כשהם רחוקים מהבית, מהמעריצים ומהנרגילה האהובה עליהם, מתחים ישנים צצים ומאיימים לפרק את הלהקה.

זה לא דבר של מה בכך. למה.?. כי לראשונה מאז הכירו בגיל 4 בגן "רד-בול", השלושה מתפצלים. וכעת עולות השאלות המסבכות את העלילה.

האם הם ימצאו את עצמם או אחד את השני? האם הם יבחרו בחברות אמת או באור הזרקורים? והאם קשה יש רק בלחם? כל התשובות ב"עולה לראש", הסרט הקורע של הקיץ בקולנוע!

צפו בווידאו לקראת שידור לצפייה ישירה עולה לראש בבתי הקולנוע בישראל.

סרטים ישראלים חדשים הטבות קולנוע חדשות הבידור בישראל.