סדרות חדשות בנטפליקס החודש אוגוסט 2022 צפייה ישירה

סדרות חדשות בנטפליקס החודש אוגוסט 2022 צפייה ישירה

קיץ חם בחוץ אבל במזגן בבית הרבה יותר נעים. אז מה עושים ואיך מעבירים את הזמן. לצד האבטיח יש לנו שלט ביד ואני כבר עובר לצפייה בנטפליקס עם כל מה שחדש. סדרות חדשות בנטפליקס החודש אוגוסט 2022 צפייה ישירה סרטים ותוכניות צפו בווידאו עם הקישור הסודי ותרגום עברית מובנה. מה כדאי לראות עכשיו NETFLIX.

תכינו את הפופקורן לקראת סדרות חדשות בנטפליקס החודש אוגוסט 2022

אוהבים לצפות בסרטים וסדרות חדשות?. אז רק שתדעו שהחודש יש לכם למה לצפות ובמה לצפות. רשימה חלקית ומומלצת לצפייה: אמת או חובה, נשימה ארוכה, סנדמן ועוד. בקיצור לא יישאר לכם זמן לספר לחברים. אז יאללה בואו נתחיל.

עוד באתר – okcupid גרסה עברית אתר הכרות חינם לגמרי

סנדמן תוכניות טלוויזיה בסגנון פנטזיה בנטפליקס

מורפיאוס מלך החלומות, שהיה כלוא במשך שנים, יוצא למסע חוצה עולמות כדי למצוא את מה שנגזל ממנו ולהשיב לעצמו את כוחו. אז אל תבלבלו אם אורפאוס בנם של אויגרוס וקאליופה. למה כדאי?. אם אתם מתגעגעים למשחקי הכס. מה קבלנו?. תוכניות טלוויזיה בסגנון פנטזיה.

 

אמת או חובה אתם בלב יודעים את התשובה ועונה שנייה לצפייה ישירה פרקים מלאים 

אחרי שנה קשה, נערה אמריקאית ממוצא הודי רק רוצה לשפר את מעמדה החברתי – אבל החברים, המשפחה והרגשות שלה לא ממש עוזרים לה. בכיכוב:מייטרי רמאקרישנן,פורנה ג׳אגאנטהאן,ריצ'ה מורג'ני יוצרים: מינדי קיילינג,לאנג פישר. למי זה מתאים?. קומדיית התבגרות מבית היוצר של מינדי קיילינג.

סדרות חדשות בנטפליקס החודש אוגוסט 2022 צפייה ישירה

סדרות חדשות בנטפליקס החודש אוגוסט 2022 צפייה ישירה

 

סרטים חדשים נטפליקס עולים החודש צפייה ישירה תרגום עברית מובנה 

אהבה בשחקים Top Gun

ארץ קשוחה  No Country for Old Men

חוויאר ברדם בתפקיד חייו. קאובוי מוצא אוצר נטוש בלב הישימון ומשם מתפחת סדרת אירועים מותחת במיוחד. מומלץ גם למי שכבר צפה בסרט בעבר. פעם היינו בטוחים שהארץ הקשוחה שוכנת מדרום ליבנה. קיבלנו פרופורציות.

שליחות קטלנית ג’נסיס Terminator Genisys

באטמן נגד סופרמן שחר הצדק Batman v Superman  Dawn of Justice

לוחם הפשע של גותהאם סיטי ,באטמן ,נוסע למטרופוליס כדי לקחת את סופרמן ,גיבור דמוי-האל בעל כוחות העל העצומים והמופלאים של מטרופוליס ,מחששות שמה שיקרה יהיה הדבר האחרון שהעיר רוצה. כשסופרמן ובאטמן מתעמתים זה בזה ,איום חדש מגיע ושם את האנושות כולה בסכנה גדולה יותר ממה שהעולם חשב בעבר.