אשליות אבודות סרט חדש צפו כעת סרטים חדשים 2022

אשליות אבודות סרט חדש צפו כעת סרטים חדשים 2022

לא משנה עד כמה העולם הדיגיטלי רץ קדימה וכמה אפשרויות צפייה בסרטים חדשים העולם מציע. בסוף היום אנחנו אוהבים ללכת לקולנוע. איזה סרטים מומלצים כדאי לראות?. אשליות אבודות סרט חדש צפו כעת סרטים חדשים 2022.

המלצות לקולנוע אשליות אבודות סרט חדש לצפייה בקולנוע

מסתבר שבחיים יש לא רק שאיפות שהולכות לנו לאיבוד במהלך החיים אלא גם חלומות ופנטזיות. למה זה לא חדש?. כי אנשים הלכו תמיד בעקבות הלב שלעיתים יכול להטעות, אפילו אם מדובר בבני המאות הקודמות. אם חשבתם שטרם ימי המפכה התעשייתית בני האדם התעסקו בהישרדות יומית, מגיע הסרט חדש   Lost Illusions ומשנה את נקודת המבט.

מודעות גוגלעל מה הסרט החדש והמומלץ תקציר 

הסרט עצמו מבוסס על הרומן המפורסם מאת אונורה דה בלזק, "אשליות אבודות".

מה בקולנוע?. דרמה רומנטית סוחפת, חדה ומשעשעת שמביאה את סיפורו של לוסיאן.

בחרו צעיר שהוא משורר מוכשר בן המעמד הנמוך שמאוהב עד טירוף בברונית לואיז דה בג'ארטון, אבל האהבה אף לא ספקה רק רקעי נחת. כי מאחורי כל סיפור אהבה בלתי אפשרית מסתתרת מלחמת המעמדות. אם חשבתם שסיפור אהבה בין עולה חדש ולתושבת ותיקה הוא קשה שימו לב מה קרה לשניים.

עוד באתר ברכה לראש השנה מיוחדת לכבוד ראש השנה תשפ"ג

לואיז, שמעמדה גבוה משלו משמעותית. בניסיון להימנע מהסקנדל שבאופן טבעי יתלווה לרומן האסור, הברונית מחליטה לעבור לפריז ולקחת אתה את לוסיאן. שם, מסונוור מהאורות והקצב המסחרר של העיר, המשורר הפשוט מהכפר יעלה לגדולה, יתרסק, יתאהב, יסתבך וייאבק בכל כוחו להישאר נאמן לחלומותיו.

צפו בווידאו אשליות אבודות Lost Illusions  סרט חדש בבתי הקולנוע בישראל מבצעים והנחות 1+1 לסרט בכרטיס אשראי

מודעות גוגל
מעמד חברתי ואהבה במאה ה 21

האם אי פעם השוויתם את עצמכם למישהו אחר, רק כדי להרגיש עצוב או מתוסכל שאולי חסר לכם בדרך כלשהי?. 

זה קורה לכולנו מדי פעם. אפילו ברמת התת מודע. ולכן לא מעט סרטים וספרים עוסקים באהבות בלתי אפשרויות על רקע מוסכמות חברתיות. שלא באהבה, כך הייתה עלילת בן המלך והעני.

אין מקום לאמנציפציה לנשים ולגברים בתוך מוסדות הנישואין והקפיטליזם הפטריארכלי הן במובן המהותי והן במובן הנורמטיבי שלו. אהבה ונישואים אמתיים או כל צורה של יחסים משוחררים פורחים בחברה ללא פטריארכיה וקפיטליזם קפיטליזם פטריארכלי הוא אויב של אהבה, נישואים ויחסים אמתיים.

אשליות אבודות סרט חדש צפו כעת סרטים חדשים 2022

אשליות אבודות סרט חדש צפו כעת סרטים חדשים 2022