אטרקציות בערד סוכות 2022 טיולים סדנאות פעילות

אטרקציות בערד סוכות 2022 טיולים סדנאות פעילות

מכירים את השיר שלמה ארצי בואי אקח אותך לנגב?. אז אם אתם עדיין מתלבטים מה לעשות בחול המועד הקרוב, הנה כמה רעיונות שיענו לכם על השאלה מה עושים עם הילדים בחג או היכן מבלים בחול המועד. בכתבה זו מדריך אטרקציות בערד סוכות 2022 טיולים סדנאות פעילות. 

חוגגים בדרום פעילויות לכל המשפחה אטרקציות בערד סוכות 2022 

אז מה מחכה לכם בין שלל פעילויות בסוכות? חוגגים סוכות בעיר ערד, אמני ערד פותחים את ביתם. מה בתכנית? בתים פתוחים, מסלולי טיולים בעיר וסביבתה, טיולים מאורגנים, סדנאות במגוון תחומים: ציור, קדרות, פיסול ועוד, שלל אירועים במרכז לאמנות עכשווית ותערוכות. 

למה להגיע לדרום בחודש ספטמבר 2022 טיולים סדנאות פעילות 

חודש ספטמבר מסמל את בואו של הסתיו, מזג האוויר המצוין, פריחות החצבים המרהיבות וכמובן ימי החופש הרבים שמביאה עימה תקופת החגים. העיר ערד כבר מזמן הפכה ליעד תיירותי מבוקש: המדבר המתעורר לחיים, האנשים האדיבים ומסבירי פנים וחווית האירוח הבלתי נשכחת. בחוה"מ סוכות חוגגת ערד 60 שנה להיווסדותה ומציעה לקהל הרחב להגיע לעיר, לבקר בבתים המארחים במסגרת פסטיבל 'בתים פתוחים' וכן להנות ממסלולי טיול בתוך העיר ובסביבתה.

עוד בסוכות פסטיבל צלילי ילדות 2022 חולון תאריכים מופעים כרטיסים

בתים פתוחים בערד

מסורת "בתים פתוחים" בערד נמשכת זו השנה השמינית, בחגיגה שכולה יצירה – אמני ערד פותחים את ביתם. המבקרים יוכלו להתנסות ולהנות ממגוון תחומי אמנות- ציור, קדרות, פיסול ועוד. כמו כן, יוכלו להשתתף במגוון אירועים של המרכז לאמנות עכשווית בערד ובתערוכות העוסקות בערד ובמדבר. בין שלל הבתים הפתוחים ניתן למצוא: יוגה אווירית בערסלים, סדנת יצירת בובות ומסכות, סדנת קרמיקה ועבודות שמן, גילוף עץ וברזל דקורטיבי, ציור שמן על קנבס, ביקור בגן פסלים, ביקור ביקב ועוד..

מסלולי 6/60 טיולים מאורגנים בערב 

לכבוד 60 שנה לעיר ערד ועל מנת להכיר לקהל הרחב את צפונותיה.

יתקיימו 6 סיורים עם 6 מורי דרך ב-6 מסלולים שונים בעיר ובסביבתה. הטיולים המאורגנים מחולקים לדרגות קושי שונות. למה זה טוב?.

כל אחד ואחת יוכלו לבחור את המסלול המתאים ביותר עבורו.

הסיורים הינם ללא עלות ומובלים על ידי מורע דרך מוסמכים מטעם משרד התיירות. מספר המשתתפים בסיורים מוגבל ומותנה בהרשמה מראש, בעלות 6 ₪ למשתתף. המטיילים יוכלו לבחור בין מסלולי עירוניים הסוקרים את העבר, ההווה, והעתיד של ערד, אדריכלות והיסטוריה וכן מסלולי טבע ומדבר, סיורי לילה בעקבות העקרבים ועוד.

אטרקציות בערד סוכות 2022 טיולים סדנאות פעילות

אטרקציות בערד סוכות 2022 טיולים סדנאות פעילות