שלמה ארצי סדרה חדשה לצפייה ישירה

שלמה ארצי סדרה חדשה לצפייה ישירה

נקודת המשבר שלו הייתה לאחר כישלון האופרה משחקי 26. מה קרה מאז?. הוא חרש את הארץ בהופעות קטנות ועשה את כל הדרך לקיסריה. קבלו את שלמה ארצי סדרה חדשה לצפייה ישירה פרקים מלאים ההיסטוריה של הזמר המצליח בארץ המלצה לסדרת הדוקו שמביאה את סיפורו של היוצר הישראלי האהוב.

איך זה שכוכב אחד מעז?. שלמה ארצי סדרה חדשה לצפייה ישירה פרקים מלאים 

הכתבה זו לא עומדת להיות אובייקטיבית. ראשית בגלל שאני גדלתי על השירים של ארצי ותכף עוד נגיע ליום בו גילתי אותו. שנית, אחרי הסדרה שקיבל שלום חנוך, שלום, היה זה אך טבעי שכעת נקבל את הגרסה הארצית לדוקו ראשון משל עצמו. אז מה אם ביניהם יריבות ומסע ההופעות שלהם חייב לחזור לבמות?. בטח לא רק אני חושב ומקווה. צפו בווידאו בסוף העמוד. שלמה ארצי סדרת דוקו חדשה.

שלמה ארצי סדרה חדשה לצפייה ישירה

שלמה ארצי סדרה חדשה לצפייה ישירה

אל תכבי את הפטיפון הישן 

אתם זוכרים את הפעם הראשונה שלכם?. אני זוכר את הפעם ההיא שנחשפתי לתקליטים של ארצי. הדוד שלי נסע לכמה ימים ואני קיבלתי את הבית כממלכה עם מערכת שמע מדהימה שאפשרה לי להאזין לכל התקליטים ועוד להקליט אותם על קסטה. עוד איזה שכלול היה שם?. פטיפון שהופך תקליטים בעצמו. תשכחו מפלייליסט של שעתיים שלוש. 45 דקות היה המקסימום. וזה היה ענק.

אז על מה הסדרה החדשה שלוקחת אותנו לראשית הקריירה?. "וזכרוני הראשון", סדרת דוקו חדשה ב-HOT8, מציגה את סיפור חייו של שלמה ארצי כפי שלא הוצג מעולם, בליווי קטעי ארכיון נדירים, עדויות של בני משפחה ושותפים לדרך. צפו בכתבתו של יונתן ריגר על הסדרה שיצרו ירון שילון, אמיר בן-דוד ומוריס בן-מיור.

עוד באתר מי שמע על חווה ונאווה פרקים מלאים yes

הרגעים המרגשים בסדרה החדשה על שלמה ארצי

כל אחד יכול לקחת מאומן איזו הרגשה נצחית אחרת, שיר, פזמון מילים. מה אני לקחתי משלמה?. שלושה שירים שליוו אותי בנעורים, בשירות הצבאי ולאחר מכן בבגרות. הראשון היה אני שומע שוב. היה בו קסם. לא משהו שאפשר להסביר אם אתה לא מתחבר אליו בשנייה בראשונה. אז איך זה קרה לי?. אולי השיבוץ שלו בתקליט דרכים. אולי זו המושבה שבה גדלתי ורציתי לברוח ממנה לפני שסוללים רחובות על הפרדסים שהיו עיר המקלט שלי.

השיר השני לקוח מהתקליט גבר הולך לאיבוד. לא את שיר הנושא. אליו לקח לי שנים להתחבר. מדובר בשיר כמעט נשכח. איך קוראים לו?. כמו ציפור. המילים של נתן יונתן והלחן של גידי קורן. אם תעברו לרצועה האחרונה של התקליט תוכלו להבין. אל תחפשו אותו בהופעות. אין סיכוי שהוא יעלה על הבמה. אבל הוא מסתיים במילים שצריך הרבה אומץ לשיר.

יעוף כיונה, אחרי העורב,
לאהוב אילנות וילדים ונשים,
כל מה שהוא, מגזע הקשים, היפים והנואשים
שאין להם גואל, זולת הגבר, הבכי והשיר.

השיר השלישי גם הוא מצריך מסע בזמן. מכירים אותו?. הוא ניקרא אם לא נגור ביחד. אני זוכר איך הוא נדבק אלי. יום חופש מעבודה בחברה הכלכלית אהבנו בסתר. אני כלכלן צעיר  והיא הכי יפה בקומה מתחתי. אף אחד לא ידע. אף אחד לא שמע. אני חלמתי לגור אתה יחד ומה קרה במקום?. היא יצאה לדרך ארוכה. מתי נפגשנו שוב?. במסדרון ארוך בבית החולים. לא גרנו יחד, אפילו לא קאמבק, רק עוד שריטה בלב. תודה שלמה. לפחות נשארתי עם שיר.

אם לא נגור ביחד השערות ילבינו
עם כל הזכרונות לחוד יהיה לנו קשה
אם פעם כאורחת תשובי לביתנו
אז אנשק אותך בצער ואולי אבכה.

צפו בווידיאו שלמה ארצי סדרה חדשה לצפייה ישירה לקראת שידור פרקים מלאים