גולסטאר מרוקו הצעת נישואים אוראל צברי

גולסטאר מרוקו הצעת נישואים אוראל צברי

הנה היא מגיעה ובענק עם פרקים מלאים לצפייה ישירה. גולסטאר מרוקו הצעת נישואים אוראל צברי צפו בווידאו של אושיית הרשת חשבתם שזו סדרה על כדורגל? אז יש לנו הפתעה מרגשת עבורכם. מי קבלה טבעת בסדרה.

עונה חדשה ומושלמת גולסטאר מרוקו הצעת נישואים אוראל צברי

עדיין מוקדם לספר לכם מה בדיוק קרה שם, איזו קבוצה ניצחה ומי יקבל את תואר השחקן המצטיין של העונה?.

משצע מסקרן?. בטוח. אבל מה שבטוח רגעים מרגשים כבר מוגשים כספוילרים חמים. אז מה היה הקטע הכי מרגש העונה?. קבלו את המועמד מספר 1. מדובר באוראל צברי, אושיית רשת מרחובות, שבמהלך צילומי הסדרה רגע ברך והציע נישואים לבחירת ליבו. איך זה קרה?. תוכלו לראות בווידאו בסוף העמוד.

עוד באתר מה קרה לטיסה 828 מניפסט סוף עונה 4 

עשר עונות מושלמות ועכשיו עונת העשור לצפייה ישירה 

מה רואים השנה?. עונה עשירית, מתוכן 3 עונות של "גולסטאריות". ואתם בטח שואלים את חוגגים אירוע כל מיוחד?. כמה טוב שיש שלום עם מרוקו. למה?. לכבוד עונת העשור רשמה "גולסטאר" היסטוריה. איך בדיוק?. היא הייתה לסדרה הישראלית הראשונה שמצטלמת במרוקו.

תזכרו שזו המדינה עמה חידשה ישראל את היחסים בשנה שעברה.

איפה צולמה העונה החדשה?. בעיר מרקש וסביבותיה.

הכירו את הצוות בעונה החדשה GOLSTAR

אז מי עולה למגרש ואולי גם על העצבים?. הזמר מוקי, אלירז שדה, גיא הוכמן, ליאם גולן, סמיון גרפמן, אורי ברויר,. רוצים שמח?. קבלו את אוראל צברי, רז זהבי, ירון ברלד, ג'ובאני רוסו וקובי סוויסה.

מול מי משחקים השנה?

לצד משחקים היסטוריים מול קבוצות מקומיות, ביקורים ואימונים בלוקיישנים המדהימים של מרוקו במרקש ובהרי האטלס, העונה גם נערכו 2 ניפויים דרמטיים, כאשר 2 מחברי הנבחרת לא המשיכו עם קבוצה למשחק הגמר הגדול.

איפה רואים גולסטר מרוקו פרקים מלאים? 

באיזה ימים?. ראשון-רביעי ב-19:00
באיזה ערוצים?. ב-HOT REAL, ב-HOT VOD וב-NEXT TV

 צפו בוודיאו המרגש גולסטאר מרוקו הצעת נישואים אוראל צברי